JAV rinktinė sužaidė blogiausią kėlinį per visą savo dalyvavimo pasaulio čempionatuose istoriją, tuomet per dešimt minučių pademonstravo fantastišką sugrįžimą, bet galiausiai įspūdingoje dvikovoje pripažino Serbijos krepšininkų pranašumą.

Nuo pat pirmosios rungtynių akimirkos priekyje buvę serbai JAV rinktinę įveikė tik po atkaklios kovos – 94:89 (32:7, 12:33, 27:28, 23:21).

Po pirmo kėlinio švieslentėje degė sunkiai suvokiamas rezultatas. Bogdano Bogdanovičiaus tritaškių fiestos užkurti serbai po jo pirmavo 32:7.

Vėliau JAV krepšininkai sugebėjo panaikinti atsilikimą, grąžino intrigą, tačiau Serbijos vyrukai ketivrtojo kėlinio metu parodė, kad pergalės nori labiau.

Vieną kertinių JAV bandymų gelbėtis serbai pavertė savo šėlsmu: iš pradžių blokavo metimą, o vėliau kitoje aikštelės pusėje greitą ataką užbaigė dėjimu iš viršaus.

Epizodo pakartojimą rasite teksto viršuje.

Serbijos rinktinė kovoje dėl penktosios vietos susigrums su Lenkijos ir Čekijos poros nugalėtojų, JAV dėl septintosios vietos kausis su minėtos poros pralaimėtoju.