Po paskutinės treniruotės į Aziją išsiruošę žaidėjai dalijasi įžvalgomis: norime daug ką įrodyti

Nenumaldomai artėjant pasaulio krepšinio čempionatui, Lietuvos rinktinė jau išskrido į Aziją. Tiesa, iš pradžių dėl noro aklimatizuotis mūsų komanda sužais trejas kontrolines rungtynes Pietų Korėjoje. Ten lietuviai stengsis dar gerinti savo žaidimą. O pasak rinktinės narių, iki aukščiausios sportinės formos komandai dar trūksta.

Šįryt tai buvo paskutinė Lietuvos rinktinės treniruotė tėvynėje. Dainiaus Adomaičio treniruojama nacionalinė ekipa jau baigė didžiąją dalį pasirengimo pasaulio čempionatui ir jau šiandien išvyksta į Pietų Korėją, kur ir užbaigs pasirengimą. Trys kontrolinės rungtynės ir devynios dienos – tiek Lietuvos rinktinei lieka iki žygio Kinijoje pradžios. Bėgant svarbioms pasiruošimo dienoms mūsiškiai Suomijoje kontroliniuose mačuose ką tik pasiekė dvi pergales iš eilės. Bet nepaisant solidžių rezultatų, rinktinę neramina nemažai taisytinų dalykų, o svarbiausias iš jų – didelis klaidų skaičius.

„Manau, kad treneriai žino, kaip tą piką pagauti kada reikia ir ties tuo dirbame. Jau sumažėjo krūviai ir galva labiau veikia. Viskas juda teigiama linkme. Tikriausiai, pirmą kartą per mano karjerą rinktinėje grupė tokia pajėgi, todėl žaidimo piką reikės pasiekti pačioje pradžioje“, – sako rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas.

Kaip pasakoja žaidėjai, treneris Adomaitis pratybose akcentuoja būtent klaidas ir kad jų liktų mažiau rinktinės vadas auklėtiniams treniruotėse taiko netgi bausmes:

REKLAMA

„Gauname ir aikštelių prasibėgti ir įvairūs krepšinio elementai, kuriuos paprastai kaip vos ne pradinukai darome, kad klaidų skaičius mažėtų. Reikia išsivalyti savo smegenis. Turėti tą trumpą atmintį ir pamiršti.“

„Visi labai norime daug ką įrodyti ir tai neišeina, tai turime ramiau žaisti“, – mano rinktinės puolėjas Domantas Sabonis.

Šiandien į Pietų Korėją išskrido visi 14 rinktinėje sportuojančių žaidėjų. Galutinis komandos dvyliktukas paaiškės po turnyro Seule – rugpjūčio 27-ąją, likus keturioms dienoms iki čempionato.

„Turime 14 žmonių ir kiekvienas turime savo šansą. Yra ir kitose komandose traumuotumas. Stengiamės apsidrausti, kad treniruotėse turėtume minimalią riziką. Gerą rotaciją“, – teigia rinktinės vyr. treneris Dainius Adomaitis.

Rinktinė Seule iš viso sužais tris susitikimus – su šeimininke Pietų Korėja, Angola ir Čekija. Pirmosios planetos pirmenybių rungtynės mūsiškių laukia jau rugsėjo pirmąją kovoje su Senegalo komanda. Čempionato batalijas transliuos TV3 televizija.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų