Specialistas apie naujų automobilių privalumus: tai – investicija į ateitį

Prekyba naudotais automobiliais kur kas populeresnė nei naujais. Bėgant metams ir gerėjant žmonių pragyvenimui, vis daugiau jų įsigyja naują, nevažinėtą automobilį. Apie tai kalbamės su tJEEP prekės ženklo vadovu Martynu Vičinu.

- Ar žmonės perka naujus automobilius?

- Taip, tie pardavimai didėja visada. Metai iš metų vis daugiau.

- Dėl ko žmonės nusprendžia pirkti nenaudotus automobilius?

- Kodėl jie perka naujus, tai įsivertina tiesiog, kad naujas automobilis turi garantijas, yra ekonomiškesnis, pranašesnis, saugesnis už senesnius modelius, nes technologijos eina dideliais žingniias į priekį. Norintys komforto, išvengti gedimų, renkasi naujus automobilius.

- Naujas automobilis yra brangi prekė. Ar verta investuoti?

- Nevertinkime, kiek išleidžiame dabar. Vertinkime laiką ir kiek išleisime po to. Jei turime naują automobilį, net pagedus jam, atvažiuosiu į servisą, man duos naują, būsiu mobilus, dirbsiu darbus, uždirbsiu pinigus. Jei turiu nenaują automobilį, kai jis sugenda, turiu važiuoti į servisą, palikti jį, mąstyti pats, kuo pakeisti, kol taisys, ir genda jis dažniau.

REKLAMA

- Kokiais automobiliais labiausiai domisi žmonės dabar?

- Prieš du metus labiausiai pirko dyzelinius, tačiau nuo praeitų metų, pereina žmonės į benzininius, hibridinius, elektromobilius, nes tai yra ateitis. Elektromobiliai taip pat populiarėja, populiarės, nes ir mieste daugiau privalumų jais važinėjantiems.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų