Vyrų žvilgsnius be vargo galima suskirstyti į tris aiškias kategorijas. Pirmosios – pernelyg įžūlūs. Jų akys nesnaudžia ir šauna tiesiai į taikinio centrą – moters tarpukojį. Trečiosios, kurių kažkodėl vis daugėja, šaltas ir taktiškas žvilgsnis skverbiasi į akis, nors, tiesą sakant, pati dama vyro nedomina.

Aukso vidurys akiplėšų ir abejingųjų tarpe – subtiliai įbestas žvilgsnis į iškirptę. Jis paprastai slysta giliau ir giliau – priklausomai nuo to, kokio gylio iškirptė ir kiek laiko skiriama žvilgsniui. Jei dekoltė pernelyg kukli, įsijungia fantazija. Štai taip gimsta romantiškiausios pasaulyje eilės ir garsūs meno šedevrai.

Jei galvojate, kad vyrams rūpi moters šukuosena, blakstienų ar priaugintų nagų ilgis, meskite tai iš galvos, kadangi šios detalės neaudrina vyrų vaizduotės. Ruoškit dekoltė! Įdomu, kurgi ji šiais laikais dingo? Taip, toji iškirptė, po kuria slepiasi du apvalūs ir gundantys iškilimai, priverčiantys net ir padorų vyrą išrausti nuo nekuklių minčių. Ar tik ne todėl vyrams staiga parūpo filmai apie damas ir muškietininkus? Tik nereikia manyti, kad dideliu biustu galėjo pasigirti damos iš XVII amžiaus.

Iš tiesų grožis slypi ne dovanoje, kurią mums nusprendė įteikti gamta, bet subtiliame ir išradingame jos pateikime. Žinoma, ne bet kur. Be iškirptės verdant barščius ar tvarkant namus galima apsieiti. Tiek to, vyrai supranta, jog tai nepatogu. Jie pasiruošę ilgai (nors ne per ilgai) laukti, jei tik pažadėsite juos pradžiuginti. Ne šypsena, o iškirpte!

REKLAMA

Vyrai juk mano, kad moteris, neslepianti savo biusto grožio, yra patraukli įvairiais požiūriais: ji neturi didelių rūpesčių ir psichologinių problemų, visam pasauliui yra atvira ir be gailesčio trokšta jį užkariauti. Šio paslėpto ginklo naudojimas, ne paslaptis, yra tiesiausias moters kelias į sėkmę ir vyrų širdis.


Rašyti komentarą...
M
Mielosios moterys
2014-06-06 17:24:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei nenorite jaustis it lasiniai pries katino snuki, tai ir pridenkite tuos savo privalumus, kuriu nenorite demonstruoti, o jei jums bloga, kad i jusu privalumus seiles varvina jusu neverti vyrai, tai nesilankykite tokiose vietose kur vien bomzynas.
Atsakyti
0

K
Kris
2012-09-04 00:00:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkoks nesamoningas straipsnis :)
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų