Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Siaubas, koks baisstraipsnis :D
Nusivyliau autoriumi. Iš pradžių, pamatęs "Lietryčio" pavadinimą, pagalvojau, kad tai bus dar vienas smūgis išdavikų, iškrypėlių ir vagių gaujai - vadinamiesiems "valstybininkams". Deja, gavau perskaityti ksenofobišką tekstą.
Lietuvą cementuoja ne kraujo grynumas (daugelis grynų lietuvių kolaboravo su komunistais, daugelis pasiruošę nebrangiai parsiduoti ir šiandien), o Lietuvos idėja. Jos nešėjai gali būti ir Lietuvai atsidavę kitataučiai, kuriuos toks p.Nainio tekstas gali įžeisti.
Sutinku, kad nereikėtų įsileisti rytų slavų, nes tai prisidėtų prie tolesnio Lietuvos rusinimo (užtenka mums ir rusiškų TV laidų). Tačiau , kadangi darbo jėgos visvien reikės,galėtume įsileisti, pavyzdžiui, turkus arba tuos pačius moldavus. Ar bijome "suturkėti" arba "surumunėti"?
Ir nereikia cituoti Ozolo (vieno kvailiausių Lietuvos politikų) mintis. Priminsiu, kad Ozolas buvo ir yra prieš Lietuvos narystę NATO ir ES, o šiuo metu susidėjo su KGB agente "Šatrija".
Išvada: tokia "valstybininkų" kritika jiems išeis į naudą,nes demoralizuoja ir dezorientuoja jų priešininkus - tiesos siekiančius Lietuvos žmones.
komjaunimo tiesa - vienas is daugelio Trojos arkliu Lietuvos valstybeje.
o ko jus daugiau tikejotes is komsomolkos? Idomu kas ja dar skaityti gali.
Aciu, kad rupinates dar Lietuva ponas Nainy. Galit nekreipdamas demesio Amerike leisti dieneles. Aciu , kad nepaliekate Lietuvos komunistu naikinimui apsimestinam nepastebejimui, kaip daro net suprantantys visa ta genocida kiti.... Nezinau , kaip beisliksime, mus naikina chemija, mus naikina maisymu, mus naikinarusinimu kas vakara, mus naikina valdzia nedarydama pagrindo tolimesnei Lietuvos egzistencijai kai baigsis ES milijardai. Reikia kirsti naikinimo Lietuvos siula, ir tai turi daryti Kubilius sulauzydamas kolicija. Turi buti nauji rinkimai ir kuo greiciau. Ir seimunai turi buti ne 141 , o atitinkamai maziau , pagal sumazejusia Lietuva zmonemis, tegu pasiskaiciuoja, kiek isbego jaunu zmoniu , ir kiek bereikia susitraukusiai Lietuvai atstovauti

Skaitomiausios naujienos




Į viršų