Šią savaitę Radviliškio ir Raseinių  rajonų policijos komisariatuose pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių iš automobilių.

Liepos 10 dieną apie 12 val. Radviliškio rajone, Burbiškių dvaro  automobilių stovėjimo aikštelėje, išdaužus vilnietei B. R. priklausančio automobilio Ford Focus galinių ir priekinių durelių langų stiklus, iš salono pavogti dviem moterim priklausantys sportiniai krepšiai, rūbai, avalynė, foto aparatų blykstės, foto aparatų ir telefonų įkrovikliai. Nukentėjusioms padaryta 3625 litų materialinė žala.

Tą pačią dieną tarp 12 ir 15 val. Radviliškyje, prie Vingėliškių kapinių, buvo apvogtas dar vienas automobilis. Iš radviliškietei E. J. priklausančio automobilio Toyota Yaris, išdaužus automobilio lango stiklą, vagys nugvelbė  rankinę, pinigus, įvairius asmens dokumentus, mobiliojo ryšio telefoną, drabužius, buto raktus. Moteris neteko turto už 1700 litus.

Labai panašus įvykis užfiksuotas liepos 10 –osios vakare Raseinių rajone, prie Girkalnio miestelio kapinių. Ten automobilių stovėjimo aikštelėje, Raseinių rajono gyventoja G. N., mašinoje VW Golf paliko rankinę su pinigais, asmens dokumentais ir dviem telefonais. Grįžusi nuo kapų, ji rado išdaužtą automobilio langą. Žinoma, vertybių automobilyje jau nebebuvo. Patirtus nuostolius ji įvertino 390 litų.

REKLAMA

Dėl vagysčių iš automobilių Radviliškio ir Raseinių rajono policija pradėjo ikiteisminius tyrimus. Manoma, kad šiuos automobilius galėjo apšvarinti tas pats vagis arba jų grupė, važinėjantys po Šiaulių regioną ir ieškantys lengvo grobio.

Šiaulių apskrities policija įspėja: automobilio salone palikti daiktai – masalas vagims. Niekada nepalikite net ir mažai vertingų daiktų automobilyje, o jei palikote, paslėpkite, kad daiktai nebūtų akivaizdžiai matomi.  Vagis juk nežino, kad jūsų rankinėje nėra nieko vertingo, todėl gali laužtis į automobilį, tikėdamasis nežinia ko. Nesudarykite sąlygų vagystei! Vagystė gali būti įvykdyta per keletą minučių ar keliasdešimt sekundžių. Paskaičiuokime, kiek gali kainuoti nerūpestingumas: spynų remontas ar pakeitimas, naujas stiklas, autoserviso paslaugos, atsitraukimas nuo darbo, vykimas į policijos įstaigą.

Pareigūnai prašo  gyventojus, pastebėjus prie kapinių, automobilių stovėjimo aikštelėse ar netoli jų įtartinus asmenis,  įsidėmėti  jų išvaizdą,  automobilio markę, valstybinius numerius  ir nedelsiant pranešti bendruoju pagalbos telefonu – 112.


Rašyti komentarą...
B
BamBam
2012-07-13 11:35:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jūsų patarimų mums nereikia, Jus geriau savo darbą dirbkite ir žulikus gaudykite.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų