„Mazda“ oficialiai parodė naujos kartos „Mazda2“, tenykštėje rinkoje žinoma „Demio“ vardu. Tai – jau ketvirtasis „Mazda“ modelių gamos narys, siūlantis SKYACTIV technologijų komplektą ir pasižymintis „KODO – Soul of Motion“ dizainu. Europos rinkai bus pasiūlytas ir visiškai naujas mažo darbinio tūrio SKYACTIV dyzelinis variklis.

Naujoji „Mazda2“ karta – mažos klasės aukso pjūvis, automobilis, kuriame su puikiomis eksploatacijos savybėmis dera ekonomiškumas, saugumas ir „Mazda“ vairavimo malonumas. Tikimasi, kad „Mazda2“ pakartos vyresniųjų giminaičių – „Mazda CX-5“, „Mazda6“ ir „Mazda3“ – sėkmę Japonijoje ir užsienio rinkose. „Mazda“ taip pat prognozuoja, kad naujos kartos „Mazda2“ automobiliuose siūloma technologijų ir ergonomikos sintezė kilstelės didžiausią Europos rinkos dalį užimančio B segmento kokybės reikalavimų kartelę.

Naujasis „Mazda2“ modelis Europoje bus pristatytas kartu visiškai nauju 1,5 litro darbinio tūrio dyzeliniu varikliu „SKYAKTIV-D 1.5“ bei skirtingų galių benzininiu 1,5 litro darbino tūrio „SKYAKTIV-G 1.5“ . Kartu su „SKYACTIV“ kėbulu, važiuokle bei mechanine ar automatine pavarų dėže, naujieji „Mazda2“ modeliai turės inovatyvią „MZD Connect“ automobilio ryšio sistemą, savo klasėje pirmaujančią „ACTIVESENSE“ aktyvaus saugumo technologiją bei išskirtinai erdvų, rafinuotą interjerą.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų