· Išraiškinga išvaizda: naujas dizainas derintas prie OPC modeliams charakteringų elementų;

· Naujausios technologijos: važiuoklė pritaikyta dar malonesniam važiavimui;

· Detalesni parodymai: prietaisų skydelis su specifine variklio informacija.

„Insignia OPC”, kurio maksimalus sukamasis momentas siekia 435 Nm, o galia 239 kW/325 AG, yra vienas galingiausių „Opel” modelių. Visų ratų varomas modelis, su nauja išvaizda bei modifikuota važiuokle, debiutuos tarptautinėje automobilių parodoje Frankfurte rugsėjo 12 – 22 dienomis.

„Naujasis „Insignia” spinduliuoja naujumu,” – sako Vokleris Strycekis, „Performance Cars & Motorsport“ direktorius. „Su dideliu dėmesiu smulkmenoms, mūsų inžinieriai suteikė jam ryžtingų motyvų, kurie akivaizdūs ne tik dizaine, bet ir vairuojant automobilį. Visa tai kilsteli OPC modelį į pirmąją vietą, vidutinio dydžio serijinės gamybos sportinių automobilių segmente.“

Dėmesys detalėms išorėje ir viduje

Naujas „Insignia OPC” nustebins tik pažvelgus į jį. Atnaujinta išvaizda su charakteringais OPC dizaino elementais, primenančiais plėšrūno iltis priekyje ir gale ar integruotas dujų išmetimo vamzdis, pabrėžia galią ir asocijuojasi su „Nürburgring“ lenktynių trasa.

REKLAMA

Žvilgsnį traukiantis kėbulas sukonstruotas remiantis moderniausiomis technologijomis. OPC važiuoklėje sustiprinta galinė ašis – kaip ir visuose naujuose „Insignia“ modeliuose – kur inžinieriai patobulino daugiau nei 60 proc. jos sudedamųjų dalių. Be to, vibracija ir triukšmas buvo sumažinti naudojant tam tikras priemones. Nauja ESP programa suteikia dar daugiau dinamikos ir koreguoja važiavimą kai yra nepakankamas ar per didelis pasukamumas.

„FlexRide“ važiuoklei pritaikyti amortizatoriai ir jų atramos užtikrina stabilumą. OPC važiuoklė užtikrina važiavimo dinamiką, tikslesnį valdymą ir manevringumą važiuojant bet kokiomis sąlygomis. Su šešių laipsnių mechanine pavarų dėže ir visų varomų ratų „Insignia OPC“, nuo 0 iki 100 km įsibėgėja per 6 s („Sports Tourer“ per 6,3 s), o maksimalus greitis yra 250 km/h (su elektroniniu greičio ribotuvu). Be ribotuvo OPC su mechanine transmisija pasiekia 270 km/h maksimalų greitį („Sports Tourer“ 265 km/h). Aukštos kokybės „Brembo“ stabdžiai užtikrina greitą stabdymą, tačiau su maksimaliu stabilumu net ir staigiai stabdant.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų