• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vietoj skyrybų - žmogžudystė

Virginija GRIGALIŪNIENĖ

Kaune, viešbučio "Takioji Neris" dviviečiame kambaryje, rastas Laimos Kriščiūnienės (47 m.) lavonas sumušta galva. Į areštinę uždarytas įtariamasis nužudymu Laimos vyras, Joniškio rajono Reibinių kaimo gyventojas, "Jankūnų durpyno" bendrovės darbuotojas Pranas Kriščiūnas (42 m.).

REKLAMA
REKLAMA

Kaip trumpai papasakojo Joniškio rajono Skaistgirio seniūnijos darbuotojos, Laima Kriščiūnienė su antruoju vyru sugyveno nekaip. Pasak kai kurių šaltinių, nervingo būdo vyras ją kartais sumušdavo. Dėl to moteris pernai ir pabėgo su penkiolikmete dukra į Kauną. Žmonai pabėgus, Pranas Kriščiūnas savo tėvų name liko gyventi vienas.

REKLAMA

Yra duomenų, kad tą dieną Kauno apylinkės teisme turėjo būti nagrinėjama Kriščiūnų skyrybų byla. Po teismo, kurio sprendimas kol kas nežinomas, viešbutyje kambarį parai išsinuomojęs Pranas Kriščiūnas žmoną pasikvietė į svečius. Čia tarp sutuoktinių ir kilo konfliktas, baigęsis Laimos mirtimi.

Pirminiais duomenimis, P. Kriščiūnas neneigė žmoną viešbučio kambaryje mušęs. Tačiau Reibinių kaimo gyventojai, P. Kriščiūno kaimynai, sužinoję tokią naujieną, pasibaisėjo. Jų nuomone, neįtikėtina, kad inteligentiškas, išsilavinęs vyriškis galėtų taip pasielgti.

Kauno miesto apylinkės prokuratūroje iškelta baudžiamoji byla. Įtariamasis P. Kriščiūnas sulaikytas, artimiausiu metu bus sprendžiama, ar kreiptis į teismą dėl jo suėmimo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų