Nors vis pasitaiko nelaimingų atsitikimų, kai žvejodami ar vaikščiodami molais ir nuo jų nukritę žūsta ar susižeidžia žmonės, uostininkai nesiryžo visiškai uždrausti lipti ant šių bangolaužių. Jie tikisi, kad tokių nelaimių sumažės įrengus specialius atitvarus.

Pirmadienį surengtame Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos bei miesto vadovų pasitarime nuspręsta imtis prevencinių priemonių, kad ateityje būtų išvengta nelaimių ant šiaurinio ir pietinio molų. Specialistų diskusiją paskatino prieš savaitę įvykęs nelaimingas atsitikimas, kai prie šiaurinio molo, gelbėdamas į vandenį nuo akmenų nuslydusį brolį, nuskendo keturiolikmetis melnragiškis bei šį bandęs ištraukti žvejys.

Tačiau net ir įrengus turėklus bei tvorą, užtversiančią kelią ant naujai pastatytų molų akmenų, uostininkai sako nesitikį, kad žvejus pavyks atpratinti nuo įpročio žvejoti ant jų. Nors už tai ir gresia piniginės baudos, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Sigitas Dobilinskas Eltai sakė nežinąs tokio atvejo, kad tokie žūklautojai būtų buvę nubausti.

Papildomų saugos priemonių įrengimas ant šiaurinio ir pietinio molų Uosto direkcijai, preliminariais skaičiavimais, kainuos kelias dešimtis tūkstančių litų. Tačiau net ir tokios investicijos, anot pareigūnų, vargu ar apsaugos žmones, kurie nieko nepaisydami lipa ant molų ir rizikuoja savo gyvybe.

ELTA


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų