Trisdešimt septintą pergalę penkiasdešimt septintose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno divizione užimantis Arvydo Sabonio Portlendo "Trail Blazers" klubas.

Trečiadienį (02.26) svečiuose Portlendo krepšininkai po ypač sėkmingo ketvirtojo kėlinio 94:84 (23:22, 21:22, 19:27, 31:13) įveikė Vakarų konferencijos autsaiderę Denverio "Nuggets" (12 pergalių ir 46 pralaimėjimai) ekipą.

Lietuvis svečiams per 3 minutes taškų nepelnė, prametęs vienintelį dvitaškį. Po krepšiais A. Sabonis atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį.

"Trail Blazers" gretose sėkmingiausiai rungtyniavo po 15 taškų įmetę Rubenas Pattersonas ir Antonio Danielsas. 14 taškų nugalėtojams pelnė Bonzis Wellsas (Bonzis Velsas), 11 - Zachary Randolphas, po 10 - Rasheedas Wallace`as (Rašidas Volisas) ir Damonas Stoudamire`as (Deimonas Studamajeris).

Aikštelės šeimininkų komandoje, kuri patyrė dešimtąją nesėkmę iš eilės, rezultatyviausiai žaidė Juwanas Howardas (Džiuvanas Hovardas, 26 tšk.), Donnellas Harvey (Donelas Harvis, 22 tšk.), Nene Hilario ir Lorinza Harringtonas (po 12 taškų).