Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Vistiek cirko didesnio nebus negu buvo .Valinskas gal ir bandys padaryti siokia tokia tvarka , siaip bus linksma ....
Iki paskutines akimirkos tikejau kad lietuviai dar turi savo galvelese mastanciu smegenu. Bet.... apsirikau.
Nieko nera baisiau kai ateina dirbti darba tie , kurie nieko neismano apie tai. Juk kiekvienas dabdavys stengiasi idarbinti patyrusi, kvalifikuota, motyvuota darbuotoja. Cia gi PARLAMENTAS, ne vienos valandos shou!
Labai liudna. Tai kokia ATEITIS!? Ir vel keleta metu balaganas.....
Ar apie tokia Lietuva svajojom 1990?
As patenkintas lentele, :"Tautos prisikelimo partija" apdejo senbuvius ;) ... pirmyn !!! bent bus linksmiau liudet :))) nieko vertesnio nematau i seima!
Vienintele iseitis konservatoriams, tai eiti i koalicija su TT ir darbieciais. Nes kitaip kolukieciu nomenklatura vel liks valdzioje ir tada jau iki kitu rinkimu jie kontroliuos viska ka galima ir ko negalima.

Valinskas bus valstybininku puseje, ji pilnai kontroliuos kolukieciai.
Tokioj situacijoj geriau bet kas tik ne Paksius ne lenkai kažkokie (ka jie čia iš vis veikia) ne ruskiai ir ne Prunskiene. Nes toliau visvien visi kišenes prikišt eina ar Valinskas ar Kirkilas "Čiabatų" pora.
O KAUNAS jums neegzistuoja??
Ar Lietuvoi tik lenkai ir rusai gyvena??
pagaliau baigesi visas tas rinkimu cirkas, ejau balsuoti siemet ti todel, kad jeigu neateini, tai musu gyvenvieteje "tavo balsas"yra atiduodamas lenku rinkimu akcijai. balsavau uz valinsko partija, nes manau kad seime dabar ir taip cirkas, tai tegul bent dabar jame pabuna tikri klounai:)
už Valinską balsavusiems
už Valinską balsavusiems

Ar normalu, jei pilną autobusą žmonių duodate vairuoti žmogui, kai niekas nežinote ar jis iš vis moka vairuoti: tik laimingi, kad jis gerai anekdotus skaldo? Ar jūs neatrodote po to su protu susipykę?
tikrai,,, del referendumo tylu ,,, :? ... keista labai :?
Apie referendumą - nei vienos žinutės..Tai gal reikštų nesusirinko dauguma rinkėjų?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų