Pasaulio lengvosios atletikos pirmenybėse Paryžiuje (Prancūzija) po trijų varžybų dienų medalius iškovojo jau dvidešimt dviejų valstybių sportininkai.

Komandų įskaitoje lyderiais tapo Baltarusijos lengvaatlečiai, pirmadienį iškovoję du aukso medalius. Iš viso bartarusių sąskaitoje penki medaliai - iš jų trys aukso ir du bronzos.

Taip pat penkis medalius iškovojo ir Etiopija, tačiau šios šalies atletų taupyklėje po du aukso ir sidabro bei vienas bronzos apdovanojimas.

Į trečiąją poziciją pakilo Švedijos rinktinė, laimėjusi du aukso ir vieną sidabro medalį.

Iš viso sportininkai jau išsidalijo trylika medalių komplektų (vieta, komanda, auksas, sidabras, bronza, iš viso pelnyta medalių):

1. Baltarusija 3 0 2 52. Etiopija 2 2 1 53. Švedija 2 1 0 34. Rusija 2 0 2 45. JAV 1 2 0 36= Ekvadoras 1 0 0 16= Sent Kitsas ir Nevis 1 0 0 16= Pietų Afrika 1 0 0 19. Graikija 0 1 1 2