REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienį du britų bulvariniai laikraščiai „News of the world“ ir „The sun“ paskelbė apsinuoginusių žvaigždžių Sharon Stone ir Sharyl Crow nuotraukas.

REKLAMA
REKLAMA

„News of the world“ paparacai užfiksavo (http://www.newsoftheworld.co.uk/story_pages/showbiz/showbiz2.shtml) dainininkę Sheryl Crow Malibu pliaže, dėvinčią tik kukliais kelnaites (kas sakė, kad tokios jau nebemadingos?), kai ji keitė savo apdarus. Sheryl Crow fanai dar niekada nematė dainininkės tokios nuogos.

REKLAMA

Daugkartinio „Tour de France“ nugalėtojo Lance'o Armstrongo draugė savęs nelaiko „seksbomba“ ir kuklinasi bet kokio perdėto savo apnuoginto kūno afišavimo. Pasaulis turi progą įsitikinti, kad 43 metų buvusi manekenė išlaikė nuostabias savo kūno formas.

Nuo jos nė kiek neatsilieka ketveriais metais vyresnė Sharon Stone. Nieko nesigėdinanti, bet ir ne taip stebinanti "Esminio instinkto" žvaigždė nuoga krūtine atostogavo Bora Bora pliaže, kuriame beveik „pozavo“ (http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2005120865,00.html) „The sun“ fotografams.

www.thesun.co.ukwww.newsoftheworld.co.uk

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų