Į „Pramogų banko“ Senąją salę susirinkusi publika penktadienio vakarą buvo priversta klausytis džiazo primadona tituluojamos Nedos Malūnavičiūtės nusidainavimo. Kai kam atrodė, kad ji yra neblaivi.

„Aš buvau šokiruota. Tris keturias dainas negalėjau patikėti tuo, ką matau. Neturėjome alkotesterio, tačiau buvo akivaizdu, jog dainininkė vos laikosi ant kojų, kad visiškai neišdainuoja“, - sakė Klaipėdos regiono „Statoil“ degalinių vadovė Vida Skvireckienė. Jos teigimu, buvo graudu žiūrėti, kaip neblaivi moteris dergėsi pati iš savęs. Pašnekovė pareiškė susižavėjimą Klaipėdos publikos tolerancija, kuri ne tik nenušvilpė Nedos, bet gelbėjo ją, puikiai dainuodama visiems žinomus kūrinius. V.Skvireckienė po koncerto paprašė organizatorių grąžinti pinigus. Nepatenkintų žiūrovų buvo ir daugiau.

Anot „Pramogų banko“ vadovų, tai jau trečias kartas per pastaruosius mėnesius, kai į prestižinį Klaipėdos klubą atvykusios popscenos žvaigždės sugadina nuotaiką ir vakaro svečiams, ir į neviltį varo „Pramogų banko“ vadovybę.

Senojoje salėje turėjusi koncertuoti Džordana Butkutė, liudininkų teigimu, nelaikė pusiausvyros ir teisinosi, esą yra labai pavargusi nuo sunkaus darbo. Senosios salės scenoje ant kojų vos stovėjo ir Alanas Chošnau.

„Mes jiems mokame didžiulius pinigus, tačiau esame visiškai neapdrausti nuo tokių incidentų“,- sakė „Klaipėdai“ „Pramogų banko“ savininkas Kazimieras Paulikas. Jo teigimu, sutartyje su dainininku yra numatyta 1000 Lt bauda, jeigu koncertas bus nekokybiškas ar žiūrovai nepatenkinti renginiu. Tačiau praktiškai išreikalauti baudą yra neįmanoma – niekas negali įrodyti, kad koncertuojantysis neįvykdė reikalavimų.

Nedos Malūnavičiūtės vadybininkas, paklaustas, kaip jam iš šalies atrodo situacija, „Klaipėdos“ žurnalistei nudelbęs akis sakė: „Negražu“. Tačiau koncerto nenutraukė.

Rolanda LUKOŠEVIČIENĖ

“Klaipėda”


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų