Gegužės 5 dieną pasirodys naujas Andriaus Mamontovo albumas “Beribiam danguje”, kuris pagrindines muzikos įrašų parduotuves turėtų pasiekti keliomis dienomis anksčiau. Naujame albume, kurį išleidžia vadybos kompanija “M.P.3”, bus įrašyta dešimt visiškai naujų Andriaus Mamontovo dainų, tarp kurių ir šiuo metu radijo stotyse sparčiai populiarėjantis singlas “Ar tai būtum tu?”.

Albumo “Beribiam danguje” pristatymui “M.P.3” ketina organizuoti Andriaus Mamontovo koncertų turą Lietuvoje ir užsienio šalyse. Numatoma, kad turas startuos albumo išleidimo dieną, gegužės 5-ąją, nemokamu koncertu Vilniuje ant Tauro kalno.

“Įvairūs naujo albumo kūriniai šiais metais jau skambėjo keliuose radijo ir televizijų renginiuose, išankstiniuose Andriaus Mamontovo koncertuose ir klausytojų buvo priimti labai entuziastingai, - sakė “M.P.3” direktorius Vaidas Stackevičius. - Neabejoju, kad diskas “Beribiam danguje” yra vienas pačių stipriausių tiek Andriaus Mamontovo kūryboje, tiek tarp pastaruoju metu išleidžiamų albumų apskritai”.

Albumą “Beribiam danguje” Andrius Mamontovas įrašinėjo net septynis mėnesius. Kartu su juo įrašų sesijoje dalyvavo buvęs grupės “Foje” muzikantas Arnoldas Lukošius. Buvo įrašyta keturiolika kūrinių, iš kurių į naująjį albumą pateks dešimt.

REKLAMA

Naujame albume galima rasti ne tik “Bravo” apdovanojimuose ir šventiniame Kovo 11-osios koncerte pristatytą kūrinį “Ar tai būtum tu?”, tačiau ir sėkmės sulaukusius “Spalvotus sapnus”. Kalėdinė šios dainos versija radijo singlu buvo išleista gruodžio mėnesio pabaigoje ir tapo užtikrintu hitu. “Spalvoti sapnai” trijose radijo stotyse - “Lietus”, “Tau” ir “FM99” - pakilo iki pirmosios pozicijos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų