tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Odeta PRANKAITĖ

Naujųjų metų naktį Kaune, V. Krėvės prospekto daugiabutyje, įvyko skaudi tragedija, nusinešusi Remigijaus Urbonavičiaus (28 m.) gyvybę. Be vyro ir tėčio liko žmona Vaida ir dar nė metukų neturinti dukrytė.

REKLAMA

Toje pačioje laiptinėje, tik skirtinguose aukštuose, buvo linksmai ir triukšmingai švenčiamos senųjų metų palydėtuvės. Ne per seniausiai susituokę antrojo aukšto gyventojai Remigijus ir Vaida Urbonavičiai pramogavo su sava kompanija, dviem aukštais aukščiau gyvenanti Inga Kaškevičienė - su sava (jos vyras jau kuris laikas uždarbiauja Anglijoje ir šventėms namo nesugrįžo). Vaida ir Inga seniai viena kitą pažinojo, draugiškai sugyveno, todėl vidurnaktį išėjusios į lauką, šios dvi šeimos ir jų draugai vieni kitus pasveikino Naujųjų metų proga, palinkėjo laimės ir sėkmės. Kažkuris iš Ingos draugų dar pasiūlė visiems susieiti ir linksmintis kartu, tačiau mažą vaikelį auginantys Urbonavičiai atsisakė...

REKLAMA

Dar prieš vidurnaktį Inga Kaškevičienė ir jos svečiai panoro pasiklausyti rusiškų melodijų, tačiau neturėjo nei tokių kasečių, nei kompaktinių diskų. Inga žinojo, kad jų galima rasti pas žemėliau gyvenantį Remigijų, tad nieko nelaukusi ir nubėgo diskais apsimainyti.

- Aš iš Remigijaus gavau rusišką "kompaktą", o jam daviau pasiklausyti užsienietiškų dainų, - korespondentei pasakojo Inga Kaškevičienė. - Vėliau diskais atsikeitėme.

REKLAMA

Kaip toliau pasakojo Inga, netrukus Remigijus sugrįžo ir ėmė priekaištauti neva atgavęs ne tą diską. Dėl pareikštų pretenzijų labai įsižeidė kartu linksminęsi Ingos draugai, ir vyriškiai persimetė keliais nešvankiais žodeliais. Inga saviškius apramino. Deja, tuo konfliktas nesibaigė...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų