• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mirtis dėl kompaktinio disko

Odeta PRANKAITĖ

Naujųjų metų naktį Kaune, V. Krėvės prospekto daugiabutyje, įvyko skaudi tragedija, nusinešusi Remigijaus Urbonavičiaus (28 m.) gyvybę. Be vyro ir tėčio liko žmona Vaida ir dar nė metukų neturinti dukrytė.

REKLAMA
REKLAMA

Toje pačioje laiptinėje, tik skirtinguose aukštuose, buvo linksmai ir triukšmingai švenčiamos senųjų metų palydėtuvės. Ne per seniausiai susituokę antrojo aukšto gyventojai Remigijus ir Vaida Urbonavičiai pramogavo su sava kompanija, dviem aukštais aukščiau gyvenanti Inga Kaškevičienė - su sava (jos vyras jau kuris laikas uždarbiauja Anglijoje ir šventėms namo nesugrįžo). Vaida ir Inga seniai viena kitą pažinojo, draugiškai sugyveno, todėl vidurnaktį išėjusios į lauką, šios dvi šeimos ir jų draugai vieni kitus pasveikino Naujųjų metų proga, palinkėjo laimės ir sėkmės. Kažkuris iš Ingos draugų dar pasiūlė visiems susieiti ir linksmintis kartu, tačiau mažą vaikelį auginantys Urbonavičiai atsisakė...

REKLAMA

Dar prieš vidurnaktį Inga Kaškevičienė ir jos svečiai panoro pasiklausyti rusiškų melodijų, tačiau neturėjo nei tokių kasečių, nei kompaktinių diskų. Inga žinojo, kad jų galima rasti pas žemėliau gyvenantį Remigijų, tad nieko nelaukusi ir nubėgo diskais apsimainyti.

- Aš iš Remigijaus gavau rusišką "kompaktą", o jam daviau pasiklausyti užsienietiškų dainų, - korespondentei pasakojo Inga Kaškevičienė. - Vėliau diskais atsikeitėme.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip toliau pasakojo Inga, netrukus Remigijus sugrįžo ir ėmė priekaištauti neva atgavęs ne tą diską. Dėl pareikštų pretenzijų labai įsižeidė kartu linksminęsi Ingos draugai, ir vyriškiai persimetė keliais nešvankiais žodeliais. Inga saviškius apramino. Deja, tuo konfliktas nesibaigė...

Po kurio laiko, maždaug apie pusę trijų nakties, Remigijus Urbonavičius su draugu Vitalijumi išėjo į lauką parūkyti. Ketvirtajame aukšte šventę Ingos Kaškevičienės draugai, lyg tyčia, panašiu laiku pravėrę langą, užtraukė dūmą buto virtuvėje. Vėl vieni kitus pamatę apsižodžiavo. Galiausiai, jei tikėsime Ingos žodžiais, stovėjusieji lauke pasiūlė pasiaiškinti santykius vyriškai (tai yra kumščiais), ir pas Ingą svečiavęsi dvidešimtmečiai Nerijus bei Mindaugas nedvejodami iškepurnėjo lauk.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Muštynės prasidėjo laiptų aikštelėje, prie pat Remigijaus Urbonavičiaus buto durų. R. Urbonavičių ir jo draugą puolė mažiausiai trys pas Ingą svečiavęsi vyriškiai, o vienas iš jų, Mindaugas Kynas (21 m.), su savimi turėjo peilį. Ar Remigijui buvo smeigta būtent tuo peiliu, ar kitu aštriu smailiu daiktu, dar tiksliai nenustatyta, tačiau jau žinoma, jog vyriškis patyrė daugybę dūrių. Vienas iš jų buvo mirtinas - pervėrė širdį.

REKLAMA

Pirminį žmogžudystės tyrimą atlikęs Kauno miesto apylinkės prokuratūros prokuroras A. Kriščiūnas korespondentei minėjo, jog sulaikytasis Mindaugas Kynas buvo stipriai išgėręs, todėl pirmiausia teko jį išblaivinti. Kitą dieną jis neprisipažino nudūręs R. Urbonavičių. Tačiau, mūsų žiniomis, jau yra surinkta šio vaikino kaltę patvirtinančių nenuginčijamų įrodymų.

Mindaugas Kynas - anksčiau jau du kartus teistas (dar būdamas nepilnametis apsivogė, buvo nuteistas lygtinai, o po kurio laiko apiplėšė žmogų ir buvo nuteistas ketveriems metams). Pernai sausį amnestijos dėka keliais mėnesiais anksčiau laiko jis buvo paleistas iš įkalinimo įstaigos, todėl privalėjo registruotis nuovadoje. Per tą laiką pažeidimų nepadarė, teistumas išnyko. Neseniai M. Kynas susirado draugę Gitaną, su kuria, kaip jau žinoma, ir išėjo sutikti Naujuosius 2001-uosius metus. Pasak Mindaugo tėvų, nervingo būdo sūnus nenorėjo niekur eiti iš namų, tačiau paskutinę minutę apsisprendė... Beje, kaip minėjo vienas puotoje pas Ingą dalyvavęs asmuo, tąnakt Mindaugas dar prieš muštynes su šeimininkės kaimynu apsipyko su savo drauge Gitana, todėl buvo labai susinervinęs.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų