Seimo pirmininkas skaito detektyvus
Prezidentas pasirašė dekretą, kuriuo patvirtino A. Brazausko vadovaujamos Vyriausybės sudėtį. Nė vieno naujo ministro Vyriausybėje nėra, tačiau pristatydamas nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo ilgiausiai išsilaikiusios Vyriausybės narius premjeras pradžioje pamiršo paminėti švietimo ir mokslo ministro Algirdo Monkevičiaus pavardę. Nors tai įvyko visiškai atsitiktinai, tačiau piktaliežuviai pastebėjo, kad tai likimo ženklas ministrui dėl netikusios mokyklų reformos ir nuolat kaitaliojamos moksleivių baigiamųjų egzaminų tvarkos. Šiaip jau opozicija labiau purkštavo dėl vidaus reikalų ministro Virgilijaus Bulovo įgaliojimų patvirtinimo, tačiau premjeras patikino, kad prezidentas V. Adamkus apie galimą ministro pakeitimą net neužsiminė.
Seimas vis dar negalėjo apsispręsti, kaip išbristi iš pačių nutarimu užsitrauktos negarbės, o Generalinė prokuratūra paskubėjo atsikratyti "karšta bulve" ir skubiai perdavė du tomus apie kyšininkavimą surinktos medžiagos Seimo pirmininkui A. Paulauskui. Atrodo, kad A. Paulauskas gautą medžiagą skaito ne taip greitai, kaip kai kurie kriminalų gerbėjai detektyvinius romanus, nes iki vakaro buvo teįveikęs vieną tomą. Apžvalgininkai užsimena, kad STT pateikė tik nedidelę dalį surinktų duomenų, todėl skaitymo Seimo pirmininkui turėtų pakakti ilgam. Paniką Seime sukėlė gandai, kad prokuratūros perduotoje medžiagoje minimos ne trijų ar penkių Seimo narių pavardės, bet gerokai daugiau, tad medžiagos paviešinimas gali sukelti partijų krizę. Atsisveikindamas su kolegomis Vytenis Povilas Andriukaitis gavo gėlių ir užsipuolė A. Paulauską, kad šis specialiai diriguoja visam korupcijos skandalui. Kadangi Seimo vasaros sesija baigiasi, greičiausiai tolesnis skandalo tyrimas bus perduotas kuriai nors nuolatinei Seimo komisijai.
Seimo nariai dar kartą "pakeitė arklius perkėloje" - pakeitė rinkimų įstatymą ir vėl sugrąžino antrąjį rinkimų turą. Kalbama, jog taip siekiama sumažinti populistinės Darbo partijos galimybes laimėti daugiau nei pusę visų būsimų Seimo narių mandatų.
Buvęs R. Pakso patarėjas Remigijus Ačas išvengė bausmės teismo posėdžio metu prisipažindamas, jog apšmeižė Seimo Antikorupcinės komisijos pirmininkę Nijolę Steiblienę, o jo patronas Rolandas Paksas buvo apklaustas teisme, nagrinėjančiame bylą dėl valstybės paslapties atskleidimo. Jam į pagalbą atskubėjo buvęs rėmėjas J. Borisovas, davęs parodymus, jog apie jo telefoninių pokalbių klausymąsi susiprotėjo pats.
Europos valstybių vadovai vėl prabilo apie galimą "Al Qaedos" teroristų išpuolių grėsmę, nes baigėsi teroristų vienašališkai Europos valstybėms paskelbtų paliaubų laikas. Europiečiai neįvykdė teroristų reikalavimų ir neišvedė savo karių iš Irako. Apie padidėjusią "Al Qaedos" išpuolių grėsmę garsiai šaukiama ir JAV, tačiau prezidento Dž. Bušo kritikai spėja, kad tai tik perrinkimo siekiančio prezidento rinkiminės kompanijos dalis.
O Irake toliau griaudėja sprogimai. Hadisos mieste sprogus automobilyje paslėptai bombai žuvo 10 žmonių, o dar 30 buvo sužeista.