Kraujo klanai, išdriskusios kūno dalys ir iš siaubo paklaikę žmonių žvilgsniai - taip būna po kiekvieno teroristų išpuolio. Taip buvo ir Egipto kurorte Dahabe, kai vienu metu trijose jo vietose nugriaudėjo sprogimai. 62 žmonės buvo sužeisti, 24 žuvo.
Pakistane, Karačio uostamiestyje, per teroro aktą žuvo 57 žmonės. Dviejų savižudžių surengtas išpuolis prieš musulmonus sunitus buvo didžiausias teroro aktas Pakistane per kelis dešimtmečius. 40 žmonių šioje šalyje žuvo per kito mirtininko išpuolį prieš šiitų procesiją ir vėliau kilusias sunitų ir šiitų kovas šalies šiaurės vakaruose.
Religinės žudynės vyko ir Indijos Kašmyro regione. Čia musulmonų kovotojai per 2 dienas nužudė mažiausiai 35 žmones, išpažįstančius hinduizmą. Po kurio laiko Indijoje jau nuaidėjo koordinuoti sprogimai. Bombos, sprogusios dviejose Mumbajaus stotyse ir 5 traukiniuose, nusinešė beveik 200 gyvybių.
Visus metus tęsėsi karas Irake. Amerikiečiai jau patys suprato, kad šį karą pralaimėjo, tačiau kaip atsitraukti? Kaip atsitraukti, palikus tūkstančius žuvusių karių ir sujauktą Irano gyvenimą? Beje, teismas JAV armijos nuverstą Sadamą Huseiną ir du jo artimus bendražygius nuteisė mirties bausme už nusikaltimus žmoniškumui. Teismo verdiktas buvo trumpas - kartuvės. Tai tapo dvigubu smūgiu diktatoriui, kuris prašė jį verčiau sušaudyti nei negarbingai pakarti. Šį nuosprendį džiaugsmingai sveikino Vašingtonas, tačiau labai santūriai sutiko Europa.
Daugiau kaip 1000 žmonių žuvo per Izraelio ir grupuotės "Hezbollah" karą. Kaip dažnai būna, daugiausia prarado šį karą pradėjęs Izraelis. Grupuotė taip ir neišvedė savo pajėgų iš Pietų Libano, tad jos kova su žydų valstybe nesibaigė. Nesėkme galima laikyti ir tai, kad karas suskaldė žydų tautą ir sukėlė didžiulės kritikos dėl jo metodų audrą.