• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Japonija planuoja į Iraką pasiųsti daugiau kaip tūkstantį karių, kad padėtų atstatyti karo nuniokotą šalį, kai, kaip tikimasi, liepos pabaigoje bus priimtas naujas įstatymas, teigiama pirmadienį (06.30) paskelbtame pranešime.

REKLAMA
REKLAMA

Laikraštis "Tokyo" rašo, kad pirmiausia spalio pradžioje Irake gali būti dislokuota 500 savigynos pajėgų sausumos karių, kurie sudarytų Japonijos misijos branduolį.

REKLAMA

Pajėgos turėtų Bagdade tiekti kurą ir vandenį JAV pajėgoms ir miesto gyventojams, rašo dienraštis, remdamasis Gynybos agentūros parengtu dokumentu apie pastangas atstatyti Iraką.

Japonų ir JAV pareigūnai, vadovaudamiesi šiuo dokumentu, per susitikimą pirmadienį turėtų aptarti misijos detales, rašoma laikraštyje.

AFP-BNS

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų