Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Italijos ministras pirmininkas Silvio Berlusconi (Silvijus Berlusconis) pakviestas dalyvauti rugsėjį Vilniuje organizuojamame Baltijos Ministrų Tarybos vyriausybių vadovų susitikime.

REKLAMA

Premjero Algirdo Brazausko kvietimą ketvirtadienį (07.11) Romoje įteikė Lietuvos ambasadorius Italijoje Edminas Bagdonas. Pasak URM pranešimo, šiame susitikime bus aptariamas transporto infrastruktūros projektų įgyvendinimas Baltijos jūros regione.

Laiške premjeras A. Brazauskas pažymi, kad šioje srityje Lietuvos ir Italijos interesai sutampa, kadangi Italija pirmininkavimo Europos Sąjungai (ES) metu vienu iš prioritetų yra pasirinkusi transporto infrastruktūros plėtrą išsiplėtusioje ES.

REKLAMA
REKLAMA

Dalyvauti Baltijos Ministrų Tarybos susitikime taip pat buvo pakviesti Lenkijos ir Suomijos premjerai.

Susitikime turėtų būti oficialiai apsispręsta dėl bendro Baltijos šalių geležinkelio projekto "Rail Baltica", kuris birželio pabaigoje buvo įtrauktas į 22 pagrindinių ir didžiausią įtaką ES turinčių infrastruktūros projektų sąrašą.

Neapolyje šią savaitę vykusiame neformaliame transporto ministrų susitikime Lietuvos, Latvijos ir Estijos transporto ministrai pasirašė politinį dokumentą dėl šio projekto reikšmės regionui, prie kurio artimiausiu metu turėtų prisijungti ir Lenkija.

Baltijos Ministrų Taryba - Lietuvos, Latvijos ir Estijos tarpvyriausybinio bendradarbiavimo struktūra.

BNS

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų