Suskaičiavus visus Utenos ir Marijampolės rinkėjų balsus, paaiškėjo, kad čia politikai nurungė pramogų verslo atstoves. Utenos vienmandatėje rinkimų apygardoje antrajame ture dėl parlamentaro mandato kausis konservatorius Edmundas Pupinis, surinkęs 37,96 proc. balsų, ir socialdemokratas Valentimas Bubulis, gavęs 16,78 proc. balsų.

Tautos prisikėlimo partijos į Seimo narius kelta dainininkė Inga Valinskienė šioje apygardoje liko trečia. Už ją balsavo 14,53 proc. uteniškių.

Nesėkmingai vienmandatėje Marijampolės rinkimų apygardoje pasirodė ir kita pramogų verslo žvaigždė - Asta Baukutė. Ji gavo 16,43 proc. balsų.

Aktorę aplenkė konservatorius Arvydas Vidžiūnas (17,41 proc.) ir socialdemokratas Algis Rimas (17,17 proc.).

Šie Vyriausiosios rinkimų komisijos paskelbti duomenys - preliminarūs.

Vienmandatėse rinkimų apygardose renkamas 71 Seimo narys. Jeigu per pirmąjį turą kandidatas nesurenka pusės rinkimuose dalyvavusiųjų balsų, rengiamas antrasis balsavimo turas, į kurį patenka du daugiausia rinkėjų simpatijų surinkę kandidatai.

Antrasis Seimo rinkimų turtas numatytas spalio 26 d.


Rašyti komentarą...
r
reikėjo kybartuosekelti valinskienę
2008-10-13 10:10:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
ten jos gimtinė-gal būtų susigundę o kelti astą baukutę į seimą - na ji buvo tik dėl balasto -koks durnius galėjo balsuot už šias bobeles - iš tikrųjų žmones protingesni nei valinskas įsivaizduoja
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų