Didžiąja scenos žvaigžde vis dažniau vadinamas Alanas Chošnau nesitraukia iš žiniasklaidos akiračio. Tai jis susiranda merginą, nors jau senokai puse lūpų kalbama apie jo homoseksualumą. Tai jis vyksta į Jordaniją aplankyti ten gyvenančio tėvo. Tai pradžiugina žviegiančias mergužėles nauju albumu. O visai neseniai Alanas vos per plauką nelaimėjo teisės atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“.

Apie įvairiaspalvį pastarųjų savaičių gyvenimą atlikėjas papasakojo ir „Vakarės“ skaitytojams.

- Naujas albumas vadinasi „Iš dangaus“. Kodėl?

- Visą gerą energiją mes gauname iš ten, kur šviečia saulė ir spindi tolimos žvaigždės, iš ten, kur tiek daug dar nepažinta ir nepasiekiama. Kaskart žiūrėdamas į dangų jaučiu neapsakomos energijos srautą.

- Oho, kaip poetiška. Beje, ar gali papasakoti apie albumo žodžių autorę?

- Tai – unikalus žmogus, kuris sugeba pajausti viską, ką kurdamas muziką jaučiu aš, ir paversti šiuos jausmus gražiu ir romantišku tekstu. Mes labai skirtingi žmonės, bet žiūrime į pasaulį tomis pačiomis akimis.

- Kokią įtaką kūrybai daro tavo rytietiška prigimtis?

- Mano muzika gimsta mano širdyje ir jai neturi įtakos mano prigimtis ar socialinis statusas. Tai, ką jaučiu, kuo gyvenu ir yra mano muzika.

- Ar namuose klausaisi arabiškos muzikos?

- Namie dažniausiai klausausi geros muzikos, nepriklausomai nuo to, kurioje šalyje gyvena jos atlikėjai. Mano fonotekoje nėra nė vienos dainos, kuri skamba Lietuvos radijo stočių eteryje. Noriu pabėgti nuo formato.

REKLAMA

- Jau kelis kartus buvai aplankyti savo tėvo Irake, vėliau Jordanijoje. Ką manai apie tenykštį gyvenimo būdą?

- Manau, kiekvienos tautos papročiai ir tradicijos turi begalę minusų ir pliusų. Tų kraštų pasaulis yra labai keistas ir iš esmės skiriasi nuo mūsų. Man labiau patinką šiltų kraštų maistas, užtat mūsų moterys gražesnės.

- Kurį laiką buvai geidžiamiausias jaunikis, tačiau dabar turi mylimąją. Kaip manai, ar nuvylei gerbėjas?

- Jeigu mano draugė nuvylė gerbėjus, vadinasi jie mylėjo ne mano muziką, o mano kūną. Manau, kad kiekvienas normalus vyras turi moterį, kuriai dovanoja šilumą ir meilę. Tai mūsų pasaulio taisyklės. Tai natūralu.

- Jau kurį laiką diskutuojama apie tariamą tavo homoseksualumą. Kaip galėtum pakomentuoti tokias šnekas?

- Siūlau paklausti visų merginų, kurios bent kartą buvo su manimi. Jos pasakys, ar esu gėjus. Žmonės, kurie neturi ką pasakyti, visada bando juodinti kitus, kad pritrauktų daugiau dėmesio savo personai.

- Ar esi dedikavęs savo naujajai mylimajai nors vieną naujojo albumą dainą?

- Kiekviena mano daina parašyta kokiam nors mano meilės objektui. Niekada nerašiau dainų apie tėvynę.

- Vadinasi, nesunkiai įsimyli?

- Įsimyliu kiekvieną dieną. Kitaip gyventi nemoku. Gyvenimas be meilės – liūdnas ir pilkas.

- Kada numatomos vestuvės su naująja meile?

- Deja, kol kas vestuvės nenumatomos. Atsiprašau, kad nuvyliau.

- Vis dažniau esi vadinamas didžiausia popscenos žvaigžde, popmuzikos princu. Ar nebijai R.Cicino keršto?

- Jaučiu, kad labai daug sugebėjau pasakyti žmonėms ir dar daug turiu savyje. Jaučiu, kad žmonės gerbia mane už tai, kad mano muzika padeda pažvelgti giliau į įprastus dalykus. Jaučiu, kad mano kūryba padeda jiems, kai kiti nusisuka. O dėl Ryčio Cicino nesielvartauju, nes negalėsiu tapti tikras pop princas, nes neturiu tokių karališkai blizgančių sceninių apdarų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų