Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas naujoje Vyriausybėje greičiausiai gaus ūkio ministro portfelį. Tai antradienį žurnalistams patvirtino Naujosios sąjungos vadovas, Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas.

Pasak jo, socialdemokratų, socialliberalų, Darbo partijos bei Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjungos derybos dėl Vyriausybės suformavimo tęsiasi. Dėl kai kurių klausimų žadama tartis ir kitą savaitę, kai naujasis Seimas jau pradės darbą. Tačiau socialliberalų lyderis neslėpė, kad V. Uspaskichui turėtų atitekti ūkio ministro postas.

Anksčiau antradienį interviu Lietuvos radijui Socialdemokratų partijos pirmininkas premjeras Algirdas Brazauskas pareiškė, kad Darbo partijos vadovas turės ministro portfelį naujojoje Vyriausybėje, tačiau kuriai ministerijai vadovaus, neatskleidė.

A. Paulausko teigimu, iki šiol nesusitarta "dėl 2-3 ministerijų". Be to, būsimų partnerių netenkina ir kai kurie Darbo partijos kandidatai į ministrų postus". "Kyla abejonių, ar pateikti žmonės galėtų užimti ministro pareigas", - teigė socialliberalų lyderis.

Antradienį jis ilgiau nei valandą bendravo su V. Uspaskichu ir būriu Darbo partijos atstovų naujajame Seime. Susitikime dalyvavo partijos vicepirmininkai Antanas Bosas ir Viktoras Muntianas, Jonas Jagminas, Dangutė Mikutienė, Vladimiras Prudnikovas, Henrikas Žukauskas, Gintautas Bužinskas, Loreta Graužinienė. Šie asmenys minimi kaip galimi kandidatai į kai kurių ministerijų ir Seimo komitetų vadovų pareigas.

REKLAMA

Tačiau A. Paulauskas patikino su "darbiečiais" bendravęs ne kaip su būsimais ministrais. Anot jo, pokalbyje buvo aptarti Seimo ir atskirų frakcijų darbo principai.

Šis susitikimas įvyko likus kelioms valandoms iki planuojamo susitarimo dėl Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjungos prisijungimo prie valdančiosios koalicijos su socialdemokratais, socialliberalais bei Darbo partija pasirašymo.

ELTA


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų