Pagaliau viešumoje pasirodžiusi Markle sužavėjo savo įvaizdžiu: užkliuvo kelios detalės

Gegužės 6-ąją Meghan Markle ir princas Harry pagaliau sulaukė šeimos pagausėjimo – porai gimė sūnus.

Vis dėlto kadangi hercogienė jau spėjo pagarsėti kaip tikra karališkųjų taisyklių laužytoja, tiek jos gimdymas, tiek ir pirmas pasirodymas viešumoje buvo visiškai kitokie, nei princo Williamo ir jo žmonos Kate.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pagaliau viešumoje pasirodžiusi Markle sužavėjo savo įvaizdžiu: užkliuvo kelios detalės

Visų pirma, pirmasis Kate pasirodymas po visų trijų gimdymų įvykdavo beveik iškart – moteris kartu su Williamu žengdavo iš Lindo Wing ligoninės ir imdavo pozuoti susirinkusiems fotografams.

Tuo tarpu Meghan ir Harry pasirodė tik po dviejų dienų, praėjus kuriam laikui po gimdymo, o ir vieta, kurioje jie parodė savo sūnelį, buvo kita. Visi trys pozavo fotografams St. George koplyčioje.

Tiesa, tai galima paaiškinti tuo, jog iki galo taip ir nėra aišku, kur iš tiesų pagimdė Markle – namuose, ar ligoninėje, mat pranešimų buvo pačių įvairiausių. Vis dėlto pirmąją kalbą apie tai, kad jam ir Meghan gimė sūnus, Harry pasakė prie savo namų.

Įdomu ir tai, kad pozuodama fotografams, būtent K. Middleton būdavo ta, kuri laiko vaikelį. Šiuo atveju vaiką laikė ne Meghan, o Harry. O ir fotografų pagimdžius Kate buvo kur kas daugiau – į Meghan ir Harry fotosesiją buvo įleista iki 10 laimingųjų.

Ganėtinai skirtingai atrodė ir šių dviejų porų įvaizdžiai. K. Middleton ir princas Williamas visuomet rinkdavosi labiau kasdienę aprangą, o štai M. Markle liko ištikima prabangiems mados namams – ji pasirinko „Givenchy“ suknelę, o Harry pasipuošė kostiumu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų