Broliai Lavrinovičiai atskleidė, kas jiems yra didžiausias siaubas

Šiandien „Gero vakaro šou“ užvaldys krepšinis – studijoje viešės krepšinio legendos broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai su vaikais, kurie atskleis daug įdomių detalių apie savo garsiuosius tėvus, o žiūrovus kaitins siautulingos „Žalgirio“ šokėjos.

„Gero vakaro šou“ (nuotr. Organizatorių)
18

Krepšininkai atskleidė, kad didžiausias jų siaubas – skristi lėktuvais, o ypač – kinų kompanijos.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lavrinovičių vaikai atskleidė tėvų paslaptis: dėl ko ant jų pyksta žmonos

„Vieną kartą skridom su Kinijos aviakompanija, tai, nepatikėsit, visą kelionę – 10 valandų „stovėjome“, – pasakojo broliai.

Laidos vedėjo Justino Jankevičiaus paklausti apie tai, kokie jų santykiai su dabartiniu treneriu Virginijumi Šeškumi, D. ir K. Lavrinovičiai nedvejodami atsakė: „Puikūs. Alkani niekad nebūnam“, – juokavo broliai.

Nemažą dalį pokalbio su krepšininkais užėmė tema apie vaikus, jų pomėgius, laiką kartu ir auklėjimo būdus.

D. Lavrinovičiaus sūnus trylikametis Titas prisipažino, kad didžiausia bausmė, kurią taiko tėtis – liepia padaryti 10 atsispaudimų, arba atima kompiuterį, arba telefoną. Nepaisant to, berniukas sakė, kad „tėtis yra labai geras, niekada nepyksta“. Labiausiai jam patinka kartu su tėvu žaisti krepšinį, o labiausiai nepatinka, kad tėtis dažnai būna išvažiavęs.

Na, o Kšištofas Lavrinovičius atsiskleidė kaip itin švelnus ir jautrus tėtis bei sutuoktinis. Išaiškėjo, kad dukrytei Emili prieš miegą jis daro masažą, kaso nugarytę, laiko už rankytės. O jo sūnus Daniel paatviravo ir atskleidė romantiškąją tėčio pusę – papasakojo, kad jis mamai dainuoja grupės „Reamonn“ dainą „So beautiful and wild“. Kad ne tik tėtis moka dainuoti, Daniel pademonstravo čia pat studijoje atlikdamas dain1. Nors dainuoti berniukui labai patinka, vis tik užaugęs jis norėtų būti kaip tėtis – krepšininku.

REKLAMA

Krepšininkai yra daug kur keliavę ir atostogavę su vaikais, todėl paklausus apie tai, kur labiausiai, jų manymu, patinka atostogauti vaikams, atsakė – „Turkijoje“ ir labai nustebo išgirdę jų atsakymus, kad Lietuvoje. Berniukams patinka paprasti dalykai – važinėti dviračiu, bėgioti basomis po žolę...

Kaip ir visiems studijos svečiams, broliams Lavrinovičiams irgi teko išbandymas – turėjo varžytis mesdami į krepšį. Kuris iš jų yra taiklesnis?

Sužinosite „Gero vakaro šou“ šiandien 19.30 val. tik per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų