Vakar žiniasklaidoje pasklido netikėtas dainininkės Gintarės Karaliūnaitės-Canuel pareiškimas apie tai, kad ši besikėsinanti atimti jųdviejų dukrą. Pati dainininkė tai neigė. Nors į smulkmenas nesivėlė, tačiau gana atvirai paaiškino situaciją.

Gintarė Karaliūnaitė-Canuel ir Marcas Canuel (nuotr. asm. archyvo)

Gintarė Karaliūnaitė-Canuel ir Marcas Canuel (nuotr. asm. archyvo)

tv3.lt susisiekus su jos sutuoktiniu Marcu Canueliu, šis irgi nusprendė netylėti. Vyras išdėstė savo poziciją, kuri gerokai skiriasi nuo Gintarės pasakojimo.

„Į kitą butą 2015 rudenį persikrausčiau mėgindamas pabėgti nuo Gintarės pykčio ir smurto. Taip pat norėjau apsaugoti savo daiktus, nes kitu atveju ji visus juos būtų išmetusi. Tikrai nenorėjau pabėgti iš Sofijos gyvenimo, tuomet tris – keturias dienas per savaitę būdavau Gintarės namuose.

Norėdamas išvengti konfliktų, tačiau pasilikdamas galimybę bent šiek tiek laiko praleisti su savo dukra, turėjau dirbti Gintarei. Tai reiškia – perstatyti jos namą. Nes ji visuomet nepatenkinta sienų spalva, vis nori jas perdažyti. Taigi dirbti ji versdavo mane. Kas nutikdavo kuomet pakeisdavau sienų spalvas? Reikėdavo pakeisti keramines plyteles, užuolaidas, baldus ir t.t., - atviravo vyras. 

REKLAMA

„Ši istorija be pabaigos. Tik vėliau supratau, kad lygiai ta pati problema iškilo ir ankstesnėje Gintarės santuokoje. Nors žinojau, kad mano žmona serga psichine liga, depresuoja ir yra pamišusi, supratau, kad nieko negalėsiu pakeisti. Todėl kasdien nešdavau jai maistą, vandenį ir sauskelnes. Nemiegodavau jos namuose, tačiau sugrįždavau tris-keturis kartus per savaitę.

Kiekvieną kartą nuveikdavau ką nors naudingo – išplaudavau grindis, išskalbdavau drabužius ar išplaudavau indus. Tačiau Gintarė ne to iš manęs norėjo. Ji prašydavo pakeisti keramines plyteles, sienas, grindis. Turėdavau sienas dengti cementu, nudažyti jas, priklijuoti ornamentų, pakabinti naujas užuolaidas ir dekoruoti sienas.

Deja, pabūti su Sofia man likdavau nedaug laiko. Visuomet būdavau aplipęs dulkėmis ir dirbdavau veltui. Žinodavau, kad kiekviena nauja, stilinga renovacija jai po kelių mėnesių nusibos. Tuomet ji prašys manęs, kad viską sunaikinčiau ir išmesčiau. Tas pats scenarijus kartodavosi vėl ir vėl. Ir čia nebūdavo jokių jausmų, ji kalbėdavo su manimi kaip su vergu ir be jokios pagarbos. Neturėjau toleruoti, kuomet ji kalbėdavo su manimi kaip su šuniu. Nes aš jai buvau niekas. Turėdavau jai tarnauti, kad galėčiau pabūti su savo mažyle", - aiškino vyras. 

Nemoka alimentų

Moteris žurnalistams užsiminė, kad jos sutuoktinis ne visuomet mėgsta mokėti alimentus. „Kažkaip vyrai labai lengvai būna nukabinti nuo to kabliuko, o jeigu būna priversti mokėti alimentus, vartosi kaip žalčiai. Jiems atrodo, kad moterys tuos pinigus išleidžia tik sau. Kad tuos vaikus augina seneliai ir kad nieko už tuos pinigus neperka“.

REKLAMA

M. Canuelis tikina, kad savo dukrai negailėtų pinigų, tačiau šiuo metu susiduria su problemomis. „Stengiausi neprarasti nervų, tačiau į savo namus sugrįždavau verkdamas ir depresuodamas. Lietuvoje negalėjau susirasti normalaus darbo ir mano viza baigėsi, tad 2016 metų vasarą turėjau grįžti į Kanadą. Dabar visi iš manęs tikisi, kad turiu galimybę joms išsiųsti pinigų, nes tikriausiai esu turtingas. Deja, faktas tas, kad norėdamas išpildyti Gintarės fantazijas pasiėmiau 20 000 kanados dolerių paskolą, taigi pirmiausia man reikia ją išsimokėti. Nepaisant to, vasarą aš jai persiunčiau 1000, o rudenį – dar 800.

Tačiau jai niekada negana, ji nori dar ir dar. Nes negali kontroliuoti savęs pildydama savo fantazijas. Pinigai, kuriuos jai daviau vasarą, buvo skirti sumokėti už Sofijos darželį. Tačiau ji niekada ten nebuvo. Pirmą kartą į darželį Gintarė ją nuvedė, kuomet lapkritį lankiau jas Lietuvoje. Įsivaizduokite, kaip aš jaučiausi po 5 mėnesių vėl pamatęs dukrą, tačiau su ja pabūti galėjęs vos 3 savaites. Negalėjau su ja matytis dienos metu, nes Gintarė būtent tuomet pradėjo ją vedžioti į darželį.

Pinigai, kuriuos pervedžiau rudenį buvo skirti automobilio sėdynei 3-mečiui vaikui. Tačiau Gintarė vonios kambaryje pasistatė plytų sieną. Ji nuolat man kartoja, kad tai jos namai ir ji su jais daro, ką tik nori. Ji vis kartoja, kad neturi pinigų maistui, tačiau vis užsimano naujo įvaizdžio savo svetainei. Niekaip nesuprantu, kaip žmogus, kuris per metus uždirba 50 000 eurų, amžinai yra „subankrutavęs“? Kai ji iš tiesų neturi pinigų maistui, eina į savo mamos krautuvę ir iš ten pasiima pinigų. Kuomet grįžo iš Kaziuko mugės su 10 000 eurų piniginėje, skubiai juos išleido savo fantazijos išpildymui. Galėčiau pateikti labai ilgą sąrašą visiškai nereikalingų daiktų, kuriuos ji perka. Tačiau ji man nuolat kartoja, kad turi teisę elgtis taip, kaip nori, o taupyti pinigus – nuobodu. Spėkite ką? Šiuo metu taupau pinigus Sofijai, o ši barakuda negaus nei cento", - tvirtino M. Canuelis. 

REKLAMA

Nuteikinėja dukrą prieš tėtį

G. Karaliūnaitė-Canuel išgirdo kaltinimų neva nuteikinėja dukrą prieš tėtį. Moteris atsikirto, sakydama, kad dukra pati dėl to priima sprendimus. „Maži vaikai nemeluoja, aiškiai reiškia savo nuomonę. Ji pati dažnai išjungia pokalbį, sako, kad tuo metu nenori kalbėti, nori žaisti, žiūrėti filmukus, skaityti“, – tv3.lt sakė ji. Tuo tarpu jos sutuoktinis turi kitą nuomonę.

„Kalbant apie mudviejų su Sofija galimybę pasikalbėti per „Skype“, man tai atrodo visiškai paprasta. Tiesiog įjungi kompiuterį ir palieki mus kartu. Tačiau dažniausiai tuo metu gerokai pagarsinama televizija, yra triukšmaujama. Tad jai iš tiesų labai sunku susikoncentruoti į pokalbį su manimi. Nesitikiu, kad ji nuolat sėdės prie kompiuterio ir žiūrės į mane. Man užtektų stebėti ją žaidžiant. O kuomet norėtų, vėl grįžtų ir su manimi kalbėtųsi. Pokalbis gali trukti kad ir 5 minutes. Man tinka, aš palaukčiau. Tačiau mama po tų 5 minučių paprastai išjungia kamerą. Ir aš žinau, kad kitas kartas bus po dviejų, kartais ir trijų savaičių. Nesuprantu to, nes žinau, kad laiką jos praleidžia prie televizoriaus", - atskleidė vyras. 

Kalbėdama su žiniasklaida G. Karaliūnaitė užsiminė mananti, kad tinkama dukros priežiūra „vien pasižiūrėjimu į vaiką per „Skype“, kelių prancūziškų dainelių padainavimu ir pasakymu – „Duok bučiuką, aš tave labai myliu“.“ Jos vyras dėl šių žodžių pasipiktino.

„Gintarė sako, kad Sofija nenori su manimi kalbėti, tačiau tai yra melas. Jos veide matau, kad ji nori mane matyti. Ir kuomet dainuoju tas prancūziškas daineles, matau, kad Sofia linguoja. Gintarė tiesiog pavydi, nes Sofia netiki, kuomet ji aiškina, kad aš jas apleidau. Jeigu aš tikro bučiau pasirinkęs jas apleisti, kam visa tai aiškinčiau žurnalistui?

REKLAMA

Galėčiau įvardinti daug priežasčių, kodėl normalus žmogus niekada nenorėtų grįžti į Lietuvą. Nuo taksi vairuotojų iki daktarų – daug žmonių šioje vargingoje šalyje stengėsi mane apgauti, išplėšti pinigų. Man labai gaila gerų žmonių ir aš tikiuosi, kad situacija Lietuvoje pagerės.

Kokie mano planai dabar? Susitaupysiu pinigų ir vėl aplankysiu dukrą Lietuvoje. Ji supras, kaip karštai ją myliu. O dėl žmonos... galėčiau sumokėti už gydymą, bet ne už fantazijos išpildymą“. – aiškino M. Canuelis.

Skubota santuoka

Primename, kad pora susituokė 2013 metais. Tuomet G. Karaliūnaitė tikino radusi meilę iš pirmo žvilgsnio. Vyras jai pasipiršo praėjus daugiau nei dviems mėnesiams po pažinties. Kitąmet pora susilaukė dukrytės Sofijos. 

tv3.lt moteris vakar sakė, kad susituokti su menkai pažįstamu žmogumi buvo skubotas sprendimas.  „Nėštumo metu pasirodė daug negražių dalykų ir dabar aš jau esu ta mama, kuri dukrai pasakys – „neskubėk“. Aš tikrai pripažįstu, kad mane labai vedė troškimas turėti vaikų. Net sapnuodavau dukrytę, labai norėjau, jaučiau, kad ji turi pas mane atsirasti. Dėl to, matyt, ir paskubėjau su Marcu susikurti rimtesnius santykius. Man atrodė, kad vadovaujuosi protu ir tikrai pažįstu žmones, – atviravo moteris.

G. Karaliūnaitė-Canuel taip pat augina dvyliktoką sūnų Naglį iš ankstesnės santuokos.

Irma
2017-03-30 11:20:03
Kkodėl juo tikiu..Juk ne be reikalo tai jos trečias vyras...
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Centas 2018-02-07 14:23:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
PSita "zvaiqzdele "taip ir grauzia vyrams gyvenimą .Kas sekantis?   ATSAKYTI
A 2017-04-02 11:31:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kažkodėl jį užjaučiu, nors ir nepažįstu. Gintarė nemoka gyventi su vyrais - tai akivaizdu. Tikiu ir kad Marcas nebuvo idealus vyras, bet kiek mačiau klipukuose apie jų šeimos gyvenimą, jis atrodė toks užstumdytas. Taip pat tikiu, kad Gintarei reikėjo ne vyro, o dukros. Dukrą turi, o su vyru gali daryti ką nori. Juk nėra pratusi į vyrą žiūrėti kaip į žmogų. Bet vyras juk taip pat turi teisę būti žmogumi.    ATSAKYTI
Brigita 2017-03-31 19:26:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Su ja pacia negerai,matomai stogelis ciuozia,todel ir vyrai neytinka.Veliau girdesime vel naujas vyras ir vel vaikai,kiek vyru,tiek vaiku tai vadinasi siuolaikine moteris.Buvo gerbiama daininke,o kas liko,nupusus boba tarp zoliu...   ATSAKYTI
inga 2017-03-31 00:58:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tikiu vyru   ATSAKYTI
Jis yra mldc 2017-03-30 21:04:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaip ir Liesis ir visi kiti, pabege nuo atsipykusiu bobu.   ATSAKYTI
patricija 2017-03-30 20:48:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Atsirado zvaigzdes ant zemes ,todel ir maino vyrus lyg pistines.Kai as buvau jauna buvo daininkes ir jos gyveno rimta gyvenma. Sekmes nuzvaigzdeti.   ATSAKYTI
aišku 2017-03-30 19:45:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
jau trečią kartą skiriasi tai žinok ji ir kalta.   ATSAKYTI
Pinigas 2017-03-30 15:47:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Barakuda kaip reikiant kurvyte matosi.Pinigu vis maza stervai.   ATSAKYTI
Vardas (nebutinas) 2017-03-30 14:21:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Siaip zemas lygis viesinti santykius,bet yra posakis,issiskyrk ir suzinosi su kuo gyvenai   ATSAKYTI
standartiška 2017-03-30 13:29:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Na, jei vasarai man vyras pametėtų 1000 eu, o rudenį 800 ir aš nepatenkita būčiau, tai ar čia pinigai šiandieną? :) kiek kainuoja vaiką išlaikyti visi suprantame, kas jų turime :) bet dėl psichologinio mikroklimato šeimoje tikrai pritarčiau vyrui. Visgi, kokia svarbi kiekvieno žmogaus vidinė kultūra ir kaip tai atsiliepia šeimos gyvenimui, ar ne?   ATSAKYTI
Egis 2017-03-30 13:00:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
is veido matosi kad nestabilios psichikos Gintare,paziurekit per televizija ja kiek rodydavo nu kazkokia neaiski.papuoe kanadietis o dabar kankinsis   ATSAKYTI
Irma 2017-03-30 11:20:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kkodėl juo tikiu..Juk ne be reikalo tai jos trečias vyras...   ATSAKYTI
Pz 2017-03-30 11:18:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-20
Nu jau kokia Gintare bebutu cia vyrukas jau stipriai perlenkia:)))zinant kokie tinginiai yra uzsienieciai vyrai jeigu jau kada ir paprase perdazyt diena tai cypia lepuska oi dulkes oi pavargau...taigi seima buvo vyras turi padet...verksnys.:)))   ATSAKYTI
všjūnė 2017-03-30 11:07:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kelintą kartą ši dama skiriasi...kažkas pas ją ne taip   ATSAKYTI
kaka 2017-03-30 20:10:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
susireikšminusi damutė, nors skyrybose nebūna vienas kaltas, kalti būna abu. reikėjo ir tam vyrukui suprasti, kad aistra praeina ir tada tenka būti ne su kūnu, o su siela. o ši damutė tikra pamaiva, o gal ir turinti aistrą tyčiotis iš vyrukų, ir jausti kaifą mtant kaip jie žeminasi ir vyniojasi aplink ją.  

Top Video

Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
DABAR RODOMA
Paprasta diena Rusijoje: įvykiai parduotuvėje paplito visame pasaulyje
REKLAMA
 Aktorius Tadas Gryn apie savo pavardės kilmę: buvo ieškota archyvuose
Serialų „Nemylimi“, „Svetimi“, „Pasmerkti“ aktorius Tadas Gryn lankėsi pramoginėje TV3 laidoje „Gero vakaro šou“, o laidos vedėjai Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis ...
Violeta ir Vilius Tarasovai (A. Broko („Culture Bridge“) ir J. Žalnierukyno nuotr.)
13,5 metų – tiek vidutiniškai trunka statistinės šeimos gyvenimas iki momento, kai jau abu gali išrėkti, kad nekenčia vienas kito. Kaip atgaivinti santykius, kai skirtis dar ...
Ruslanas Kirilkinas (tv3.lt fotomontažas)
Garsus atlikėjas Ruslanas Kirilkinas (36) bėgant metams pasikeitė neatpažįstamai. Tiesa, šiuos pokyčius paskatino ir tai, jog jis gulėsi ant operacinio stalo. Apie tai jis ...
Jovita Savickaitė (nuotr. facebook.com)
Lietuvė Jovita Savickaitė jau 11 metų gyvena Londone. Daili šviesiaplaukė kausto praeivių žvilgsnius dėl grakščių savo kūno formų, tačiau pati prisipažįsta, kad jos ...
Birutė Navickaitė (nuotr. asm. archyvo)
Sakoma, kad keturkojai – geriausi žmogaus draugai. Jie ištikimi, paklusnūs, bendraujantys bei mylintys šeimininką. Tokį augina ir politiko Petro Gražulio dukters ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
DABAR RODOMA
Paprasta diena Rusijoje: įvykiai parduotuvėje paplito visame pasaulyje
Internete paplito šokiruojantis visiškai nuogos sulaikytosios įrašas
DABAR RODOMA
Internete paplito šokiruojantis visiškai nuogos sulaikytosios įrašas
DABAR RODOMA
Raseinių rajone siautėja pavojingas vyras: įbaugino visą kaimą
DABAR RODOMA
Aktorius Tadas Gryn apie savo pavardės kilmę: buvo ieškota archyvuose
DABAR RODOMA
Vilkaviškietė daug dešimtmečių iš artimųju ir bičiulių prašo tik vienos dovanos
DABAR RODOMA
Dovana slaugos namų pacientams nuo tarybos nario sukėlė sumaištį
DABAR RODOMA
Po kalėdinio džiaugsmo – antplūdis gyvūnų prieglaudose
DABAR RODOMA
Išskirtiniai TV3 kadrai: vidury baltos dienos – statybvietėje girtutėliai statybininkai
DABAR RODOMA
Lietuvos kompanija pasirinko dirbti 4 dienas, vietoje 5 – negali atsidžiaugti
DABAR RODOMA
Šiais metais VMI skirs išskirtinį dėmesį odontologams: uždirba mažiau nei kasininkai ar valytojai
DABAR RODOMA
Kaune išskirtinis dėmesys gatvėse gyvenančioms katėms
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų