Vytautas Juozapaitis. (Gedimino Bartuškos (ELTA) nuotr.)

Šeštadienį, lapkričio 28 d., 21 val. jūsų dėmesiui paskutinioji ketvirtojo turo „Triumfo arkos“ laida. Joje sužinosime kurie 2 dalyviai atsisveikins su projektu. Netrukus prasidės finalų serija ir dėl auksinio balso titulo rungsis tik 8 dalyviai – naujokų nebebus.

Siaučiantis gripo virusas neaplenkė ir „Triumfo arkos“. Modestas Pitrėnas repeticijos metu ryšėjo apsauginę kaukę, o dalyviai teigia, jog dar laikosi ir stengsis kuo geriau pasirodyti finaliniame ture.

Šioje laidoje komisijos narių kėdėse sėdėjo teisusis Vytautas Juozapatis, korektiškoji Sigutė Stonytė, šmaikščioji Zita Kelmickaitė ir emocingasis Gytis Padegimas.

Be kitų puikių kūrinių koncerte girdėsite ir pribloškiamą Kęstučio Alčauskio pasirodymą. Jis atliko Nemorino romansą „Una furtiva lagrima“ iš Gaetano Donicečio operos „Meilės eliksyras“. Šis kūrinys, anot Sigutės Stonytės, ją užbūrė ir prikaustė kaip magnetas.

Ona Kolobovaitė šiame koncerte, ko gero, išsiskyrė labiausiai. Ne paslaptis, jog šiųmetėje „Triumfo arkoje“ girdite kūrinius ir iš muzikinių kino filmų. Ona Kolobovaitė pirmą kartą „Triumfo arkos“ istorijoje repavo ant scenos! Mergina atliko Bobo Kriu ir Kenio Nolano dainą „Lady Marmalade“ iš Bazo Lūrmano muzikinio kino filmo „Mulenružas“. Šis kūrinys ir buvo ta kibirkštis, įžiebusi audringas diskusijas ir sukiršinusi komisijos narius.

REKLAMA

Anot Vytauto Juozapaičio, Ona kūrinį atliko vulgarokai ir jis esą nevertas „Triumfo arkos“ scenos. Gytis Padegimas ir Zita Kelmickaitė dar bandė ginti ir užstoti Oną Kolobovaitę, bet V. Juozapaitis neapsikentęs tėškė: „Jeigu mano nuomonė nereikalinga – galite užkasti mane miške“.

Ką į šį pareiškimą atsakė Zita Kelmickaitė ir kodėl taip pasiuto Vytautas Juozapaitis – sužinosite šeštadienį, 21 val. per LTV.


Rašyti komentarą...
s
skandalas!!
2009-11-27 17:24:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai gal PAvadino, o ne išvadino? Kaip visada, pučiamas skandalas iš nieko. Net neabejoju, kad V. Juozapaitis kaip visada tai pasakė paprastai, ramiu balsu. Mačiau visas TA laidas ir niekada nepastebėjau, kad jis ką nors būtų pasakęs su pykčiu kaip koks Smoriginas, ir beabejoju, kad jis ten tikrai nepasiuto, kaip čia bandoma įteigti. Kiek kartų po tokių straipsnių, pažiūrėjus laidą, nebuvo nieko panašaus kaip aprašyta. Spaudos išmislai, ieškant sensacijų.
Atsakyti
0

T
Taigi
2009-11-27 19:13:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negražu įžeidinėti atlikėją, jeigu jam net neleidžiama pasirinkti kūrinio. Ietis kryžiuoti p.Juozapaitis turėjo su p.Vilimu ar dar kuo ten.
Atsakyti
0

s
seiminija
2009-11-28 20:18:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
oi reiks žiūrėti - kas per konfliktas ir kaip Pitrėnas atrodys su maske :) :):):):):):)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų