Cirko akrobatės pasirodymas pranoko lūkesčius: tikėjosi auksinio mygtuko

Žemyna Grumuldytė – devynerių metų cirko artistė iš Jurbarko. Mergaitė treniruojasi jau ketverius metus, o pradėjusi nuo špagato dabar geba atlikti daugybę triukų. „Aš labai norėjau ir mama atvežė, nes pamatė skelbimą“, – apie tai, kad mokytis cirko kelis kartus per savaitę važiuoja iš Jurbarko į Šakius, pasakojo jaunoji akrobatė.

Į „Lietuvos talentai. Supervaikai“ sceną užlipusi devynmetė neslepė, kad ateityje norėtų tapti cirko trenere, o jos pasirodymas buvo palydėtas gausiais plojimais ir vaikų komisijos susižavėjimo šūksniais.

„Devyni metai ir jau žmogus pavirto nariuotakoju. Tik tiek… Man gražu, gal ir sunku įvardinti kaip talentą, bet akivaizdu, kad čia yra įdėta daug darbo“, – po Žemynos pasirodymo svarstė Marijonas Mikutavičius.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žemynos pasirodymas pranoko lūkesčius: tikėjausi auksinio mygtuko

Anot jo, 99,9 procentai žmonių nesugebėtų pakartoti tokių figūrų, kurias geba atlikti jurbarkietė.

Tuo tarpu teisėjai Justinas Jankevičius ir Neringa Čereškevičienė gyrė mergaitės profesionalumą. „Profesionalūs televizijos laidų vedėjai visada žino, kur yra kamera. Tu visada žinai, kur yra žiūrovas ir tu moki dirbti su publika. Šitas dalykas yra labai sunkiai išmokstamas, bet man atrodo, kad tu turi jį natūraliai“, – gyrė J. Jaknevičius.

Žemynos pasirodymą žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų