„Lietuvos talentai. Supervaikai“ dalyvis seka Levickio pėdomis: čia reikia daryti šou

Trylikametį Motiejų Dudniką iš Šiaulių groti akordeonu pastūmėjo ne bet kas kitas, o buvęs „Lietuvos talenų“ nugalėtojas Martynas Levickis. „Mane sužavėjo, kaip jis grojo Lady Gagos „Telephone“ ir tai mane labai užvedė“, – prieš lipdamas į sceną apie savo kelią į muziką papasakojo gabus jaunuolis.

Šiuo metu jaunasis akordeonistas yra ir Lietuvos jaunučių greitųjų šachmatų čempionas. Visgi jis supranta, kad norint laimėti televiziniame projekte, reikės gerokai pasukti galvą, o tą padaryti jam galbūt padės ir šachmatuose išsiugdytas loginis mąstymas.

„Talentuose reikia labiau kažko žaismingo, kad įtraukti visą publiką. Čia reikia daryti šou, o tokio didelio šou nelabai esu kažkur daręs, man čia pirmas kartas“, – samprotavo Motiejus.

„Lietuvos talentai. Supervaikai“ dalyvis seka Levickio pėdomis: čia reikia daryti šou

Paauglio muzikinius sugebėjimus įvertinusi komisija pastebėjo, kad šis jaunuolis iš tiesų labai protingas.

„Man patiko tai, kad jūs ne tik puikiai įvaldęs savo instrumentą, bet ir savo smegenis. Jūs esate protingas, išmanus vyrutis, kuris gyvenime tikrai nepradings ir neprapuls, o kas ten žino, gal ir „Lietuvos talentuose“ pakankamai toli nueisite“, – teigė humoristas Justinas Jankevičius.

Ar Motiejui pavyko žengti į kitą etapą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

„Lietuvos talentai. Supervaikai“ žiūrėkite sekmadieniais, 19.30 val. Per TV3!

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų