Stebėkite tiesiogiai: „X faktoriaus“ žvaigždės ir teisėjai dovanoja naujausius pasirodymus iš namų!

Šį šeštadienio vakarą TV3 televizija savo žiūrovams dovanoja netikėtą pramogą, kurios dar nebuvo niekuomet anksčiau – „X faktorius #IšNamų“! 

Tiesioginės transliacijos metu šį vakarą pasirodys ryškiausi populiariausio Lietuvoje muzikinio projekto „X faktorius“ dalyviai. Tiesa, įdomu tai, kad… viskas vyks iš jų pačių namų!

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. To dar nebuvo – „X faktorius #IšNamų“: ryškiausios sezonų žvaigždės sulauks komisijos įvertinimų

Dalyvių pasirodymus vertins pamilti šou teisėjai: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Marijus Mikutavičius, Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas. Jie, beje, taip pat tai darys iš namų. 

Gerą nuotaiką šį vakarą kurs projekto vedėjai Mindaugas Rainys ir Mindaugas Stasiulis.

Ryškiausi TV3 projekto dalyviai specialiai šiai laida patys paruošė įspūdingus pasirodymus. Žiūrovams suteikta teisė balsuoti ir įvertinti ne tik jų dainas, bet ir dalyvių kūrybiškumą, organizuojant pasirodymus namų sąlygomis. O ką pasakys komisiją?

Pirmoji pasirodė Kristina, kuri užbūrė nepaprastu ir ryškiu pasirodymu. Ji sudainavo Shakiros dainą „Waka waka“.

Antrieji pasirodė Titas ir Benas. Justė Arlauskaitė-Jazzu teigė, kad visą pasirodymą klausė užsimerkusi ir mėgavosi jų balsais.

Treti pasirodė „Original copy“, kurie vaizdo įrašą sujungė iš skirtingų namų ir sumontavo į vieną. Grupė, kaip ir visuomet puikiai susidainavo bei parodė, ką kiekvienas grupės narys veikia namuose. Po pasirodymo transliacijos vedėjas Mindaugas Rainys negailėjo jiems plojimų.

REKLAMA

Lukas Jonaitis eteryje pasirodė 4. Čia net komisijos nariai pamiršo, kieno jis buvo mokinys. Nepaisant to, jis visus linksmino savo originalumu bei gera emocija.

Domas Česnuliavičius pasirodė 5. Jis buvo M.Mikutavičiaus mokinys.

Norbertas pralinksmino visus, kuomet sukūrė vaizdo montažą iš senų „X faktoriaus“ laidų.

Kiek vėliau prie tiesioginės transliacijos prisijungė ir moksleivė Martyna.

Paulius – vienas originaliausių „X faktoriaus“ dalyvių. Vos tik prasidėjus vaizdo įrašui, jis iš karto pralinksmino žiūrovus. Jis parodė, kad ir užsidarius kambaryje, galima linksmai praleisti laiką ir sukurti itin smagų vaizdo klipą.

Grupė  „Intervalai“ buvo itin pozityvūs.

Juoko bombą susprogdino grupė „120“, kurie atliko smagią dainą „Gangnam style“. Vyrai nepabijojo namuose visaip vaipytis ir smagiai šokti. Jie buvo tikras energijos užtaisas.

Alen Chicco kaip visuomet spalvotas bei ryškus. Jam teisėjai negailėjo gražių žodžių. Jazzu dėkojo jam, kad šis skleidžia ne tik geras emocijas bei kovoja už lygias teises.


Rašyti komentarą...
F
FenXas
2020-04-04 22:46:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekad nemaniau, kad rašysiu tokius žodžius TV kanalo puslapyje, bet
Ačiū už tikrai puikų ir šiltą vakarą!
Atsakyti
0

I
Irmantas
2020-04-04 21:56:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai smagiai ziurisi
Atsakyti
0

k
krapas
2020-04-04 22:16:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man,tik vienas dalykas,keistai atrodo...Kodel nei marijonas,nei prusaitis,nei samas nekisa savo antru pusiu i eteri?jazzu visad ta narziza pakviecia. Duokit viena kart jam sudainuot,gal jis X faktorius
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų