Karantiną įveikti padės iššūkiai socialiniuose tinkluose: tam pasiduoda net garsenybės

Nepaisant to, kad sociainiuose tinkluose vis pasirodo padrąsinimai, jog likti namuose – nėra taip jau baisu ir sudėtinga, daugeliui tai tapo pačiu tikriausiu iššūkiu. Garsenybės – ne išimtis.

Iššūkiai socialiniuose tinkluose (nuotr. Twitter)
5

Socialiniuose tinkluose jos ėmė linksminti ne tik save, bet ir savo sekėjus – pradėjo demonstruoti, ką smagaus būtų galima nuveikti neišeinant iš namų.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karantiną įveikti padės iššūkiai socialiniuose tinkluose: tam pasiduoda net garsenybės

Dėl kankinančio nuobodulio, daugelis ėmė išbandyti įvairius iššūkius, o vienas populiariausių dabar yra bandymas piešti nosimi. „Instagram“ filtras liepia nupiešti žmogui tam tikrą daiktą, todėl programėlės naudotojui nelieko nieko kito, kaip tik daryti tai, kas pasakyta. Negana to, visa tai padaryti reikia vos per 5 sekundes.

Šį iššūkį išbandė ir garsusis atlikėjas Jonas iš grupės „Jonas Brothers“, o savo rezultatu pasidalijo ir su sekėjais „Twitter“ socialiniame tinkle. 

„Kas laimėjo?“ – po iššūkiu trumpai brūkštelėjo jis.

Kitas pasaulį sparčiai įtraukiantis iššūkis susijęs su sportu, ir vadinasi „#10for10“. Jo esmė – per 10 sekundžių padaryti 10 atsispaudimų. O kai visa tai padarai, turi socialiniuose tinkluose pažymėti, kam perduoti šį iššūkį.

Dar vienas abejingų nepaliekantis iššūkis – pabandyti pasidaryti korėjietiškų saldainių skonio kavą „Dalgon“. Receptas plinta visur – tiek „TikTok“, tiek ir „Instagram“ ar „Twitter“. Šiai kavai paruošti reikalinga kava, cukrus, pienas, karštas vanduo ir ledas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų