Užsienio žiniasklaida netyla: Harry ir Meghan paskelbė dar vieną naujieną

Šie metai karališkajai šeimai prasidėjo, o ir toliau einasi, labai nesėkmingai. Kai sausio pradžioje Harry ir Meghan paskelbė, kad atsisako karališkosios šeimos titulo, karalienė šiam jų troškimui pritarė. Jiedu tvirtino, esą savo gyvenimą kurs tarp Kanados ir Jungtinės Karalystės. Tačiau per šv. Valentino dieną Susekso kunigaikščiai tėškė dar vieną naujieną.

Princas Harry ir Meghan Markle (nuotr. SCANPIX)
7

Paaiškėjo, kad Harry ir Meghan atleidžia Anglijoje likusius savo komandos darbuotojus ir uždaro Backinghamo rūmuose buvusį jų komandos padalinį. Toks jų žingsnis rodo, kad vargu, jog pora dar grįš gyventi į Jungtinę Karalystę.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Harry ir Meghan paskelbė dar vieną naujieną

Iš viso jų komandą sudarė 15 žmonių. Tikėtina, kad vienam ar dviem jų komandos nariams pavyks pereiti į kito karališkosios šeimos nario komandą, tačiau likusieji dabar su karaliene derasi dėl atleidimo išmokų paketo.

Backinghamo rūmai šios naujienos dar nekomentuoja, tačiau pati karalienė Elizabeth, princas Charlesas ar princas Williamas jau informuoti apie komandos atleidimą. Žiniasklaida jau ūžia, kad kaip visada Meghan ir Harry užvirtą košę turi spręsti likusieji šeimos nariai.

„Savo komandai jie pranešė, kad kai paliko Angliją ir įsitvirtino Kanadoje, jiems lyg ir nebereikia jų paslaugų. Atleidimo detalės vis dar aptariamos, kad nukentėtų ir be darbo liktų kuo mažiau žmonių, tačiau visų darbo vietų išgelbėti nepavyks“, - kalbėjo šaltinis.

Toks įvykis, kai karališkoji šeima atleidžia visą savo ilgai rinktą ir lojalią komandą – pirmas.

Atleidžiama netgi ilgametė princo Harry patarėja, kuri taip ilgai dirbo su karališkąja šeima ir sukūrė tokį glaudų ryšį, kad netgi per vestuvių dieną jai buvo patikėta laikinai palaikyti Meghan vestuvinę puokštę.

REKLAMA

Atleidžiama ir Sara Latham, kuri anksčiau patarinėjo Baltuosiuose rūmuose buvusiai Obamų šeimai.

Atleidžiama ir žiniasklaidos komanda, kuri porą lydėjo į įvairiausius turus netgi Afrikoje, Australijoje, kuri dėl darbo apleido šeimą ir skyrė visą savo dėmesį. Deja, ši komanda taip pat, tikėtina, liks be darbo.


Rašyti komentarą...
J
Joojo
2020-02-14 14:18:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visisķai logiškas toks Hario ir Meghan sprendimas. Jei jie jau atsisakė visų karališkų titulų, tai ir išlaikyti savo komandą turėtų patys. Nereikalingos išlaidos. Nusprendė ir atsisakė.
Atsakyti
-10

A
Algis
2020-02-14 15:04:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano manymu dėl to sprendimo princas pasigailės .nes pasidavė žmonos užgaidom .duokdieve.kad jam sektusi.bet aš netikiu
Atsakyti
-21

A
As
2020-02-14 15:09:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vot kaip galvutė vedžioja Hary protą..
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų