Zavorotniuk kolega prabilo apie jos būklę: kol kas gyva, ačiū Dievui

Rusijos aktorė Anastasija Zavorotniuk ir toliau kovoja su sunkia liga. Apie tai Rusijos žiniasklaidai papasakojo muzikos kritikas ir „Mano puikioji auklė“ aktorės kolega Sergejus Sosedovas. Aktorės artimieji yra atsiriboję nuo viešumos ir situacijos nekomentuoja.

Zavortniuk kolega prabilo apie jos būklę: kol kas gyva, ačiū Dievui (nuotr. SCANPIX)

„Aš pats Nastios nemačiau, bet sako, kad ji labai blogos būklės. Sąmoninga, situacija yra stabiliai sudėtinga. Ji kol kas gyva, ačiū Dievui. Gali būti, kad yra kažkokia viltis“, – „mk.ru“ pasakojo S. Sosedovas. 

Jis taip pat pasisakė kritikos sunkia liga sergančios aktorės artimiesiems klausimu. Aktorės fanai „Instagram“ paskyroje puolė kritikuoti jos gimines dėl informacijos apie ligos gydymo eigos slėpimą. Jie yra įsitikinę, kad būtent oficialios informacijos slėpimas lemia įvairiausių gandų, nuolat pasirodančių Rusijos žiniasklaidoje, plitimą. 

S. Sosedovo manymu, Zavorotniuk artimieji nenusipelnė tokių kalbų ir elgiasi teisingai: „Tai, kad jos gydymas yra maksimaliai slepiamas – tai, aišku, teisinga. Yra asmeninės tvarkos dalykai, kurie yra asmens paslaptis. O ką rodyti, kuo girtis? Tuo, kad žmogus sunkiai serga? Žmonės žino, kad jai blogai, tačiau kam visa į visa tai plėstis? Nuo to, kad apie tai kalbės, jai geriau nebus. Aš visiškai palaikau artimuosius, kurie apriboja informaciją“, – pareiškė jis. 

Muzikos kritikas taip pat pasakojo, kad A. Zavorotniuk šiuo metu „guli vos kvėpuodama“ ir palygino jos ligos eigą su Žanos Friskės onkologine liga: „Apie ką kalbėti, jeigu žmogui blogai, jeigu ji be kvapo guli. Pas Friskę kita situacija buvo. Ten viskas labai greitai: liga labai staigios formos, dinamika – labai galinga. O Zavorotniuk atveju lyg ir viskas stabilizavosi, sustingo viename taške. Stabiliai sunki būklė. Tai, jeigu palygintume su tuo, kas buvo, dabar pagerėjo. Aš žinau, kad buvo visai blogai. Daugelis leidinių jau nekrologus pasiruošė – tai buvo dar rugsėjį“, – aiškino jis. 

REKLAMA

Praėjusių metų rugsėjį Rusiją sukrėtė naujiena apie smegenų vėžio diagnozę žinomai 48-erių aktorei A. Zavorotniuk. Nei pati aktorė, nei jos artimieji oficialiai niekaip nekomentavo šios naujienos iki pat spalio mėnesio. Tuomet buvo išplatintas pranešimas: aktorė iš tiesų serga ir yra gydoma.

Sausį Rusijos žiniasklaida paskelbė, kad vėžio gydymas buvo nutrauktas, o A. Zavorotniuk – išrašyta iš ligoninės.


Rašyti komentarą...
A
2020-03-22 23:04:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Duokit jai ramybę įlyskit į jos kailį,ji viena iš tų,kam blogai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų