Atviras Zvonkaus interviu apie šeimą: gražiausi žodžiai Katažinai

Dainininko ir kompozitoriaus Deivydo Zvonkaus ir atlikėjos Katažinos Zvonkuvienės tvirtų santykių pavydi daugelis. Kartu su žmona jieduprieš kelis metus susilaukė dvynukų – dukters Kornelijos ir sūnaus Donato. 

Katažina Zvonkuvienė pasidalijo asmeniniais kadrais (nuotr. asm. archyvo)
23

Naujienų portalui tv3.lt Deivydas atskleidė jų šeimos tvirtybės paslaptį bei įvardijo, koks yra vyras.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Zvonkus pasidalijo širdį tirpdančiu kadru

Atlikėjas pasakojo, kad gimę vaikai kardinaliai pakeitė jo gyvenimą. „Man vaikų gimimas lėmė užsitęsusios paauglystės pabaigą. Dingo poreikis šėlti ir tūsinti. Dabar visą laisvalaikį leidžiu su šeima“, – prisipažino vyras.

Tiesa, nors atžalos privertė jį susiimti ir tapti šeimos žmogumi, tačiau atlikti buities darbus jam yra kiek sunkiau: „Namuose esu apskritas nulis – visiškai nemoku vyriškais laikomų darbų. Bet kokio gedimo atveju kviečiu meistrus. Kaip mano žmona tai toleruoja, visiškai neįsivaizduoju… Mistika kažkokia.“

Nepaisant to, kad vyras save kiek kritikuoja, apie žmoną jis atsiliepia tik pačiais gražiausiais žodžiais: „Katažina yra pati nuostabiausia. Ji šilta, švelni, tolerantiška, išmintinga, jautri, rūpestinga, mylinti. Ji kompensuoja visus mano trūkumus. Iki šiol nesuprantu, už ką man taip pasisekė. “ 

Nors jiedu atrodo tobula pora, tačiau Deivydas šiam teiginiui prieštarauja. „Iki tobulumo mums tikrai toli. Stiprų ryšį labiausiai išlaiko tai, kad mes vienas kitam paliekame sąlyginai daug laisvės. Mes „neknisame“ vienas kitam proto – tu tą, tu aną, kodėl tu taip, o kodėl tu anaip. Labai gerbiame vienas kito privačią erdvę. Tai mums padeda išlikti kartu pačiose įvairiausiose gyvenimo situacijose“, – atviravo jis.

REKLAMA

Stiprų ir tvirtą ryšį jiems padeda išlaikyti ir laimingos šeimos receptas. „Mes beveik nesipykstame. Paskutinis konfliktas buvo prieš keletą metų, dėl dešros. Aš bandžiau laikytis dietos ir žmona mane užtiko slapčia valgant rūkytą dešrą. Labai supyko. Nuo vestuvių tai kol kas didžiausias konfliktas“, – juokavo Deivydas.

Deivydas užsiminė, kad jį Katažina dažnai nustebina. „Žmona mane kartais palepina mielomis smulkiomis dovanomis, siurprizais – prieš porą metų visą gimtadienio vakarėlį man surengė slapta. Taip pat kartais leidžia ryte pamiegoti ilgiau, o pati atsikėlusi su vaikais tvarkosi. Dėl to ir esu toks išlepęs“, – šyptelėjo jis.


Rašyti komentarą...
e
egluze
2019-11-21 20:09:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip grazu
Atsakyti
-1

L
Liuda
2019-11-23 06:56:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai tau pasiseke. !
Atsakyti
0

J
Janė Stuglienė
2019-11-23 19:15:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neapsakomai džiaugiuosi,už jūsų laimingą šeimą.Būkit laimingi ir toliau!Judu esat pavyzdingiausia šeima visai Lietuvai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų