Bilevičiūtė atostogas leido Meksikoje: neatsigynė vyrų dėmesio

Ekstravagantiškoji Daina Bilevičiūtė dar visai neseniai drauge su dukra atostogas leido saulėtoje Meksikoje. Tolimas pasaulio kampelis moterims paliko didelį įspūdį, vis dėlto čia joms netrūko ir nuotykių.

Dainos Bilevičiūtės atostogos Meksikoje (tv3.lt fotomontažas)
30

Naujienų portalui tv3.lt Daina atskleidė, kokių pasiūlymų sulaukė iš vietinių gyventojų ir kokių nuotykių teko patirti.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dainos Bilevičiūtės atostogos saulėtoje Meksikoje

Moteris teigė, kad šios atostogos truko 7 dienas, o šalį parinko jos dukra. Anot Dainos, visos atostogų dienos, praleistos Meksikoje, prabėgo it viena diena, tačiau į Lietuvą ji parsivežė ir didelį bagažą nuotykių.

Nepaprastas rojaus kampelis pakerėjo Dainą, kuri negailėjo gražiausių žodžių apie šią šalį: „Mus labai sužavėjo ši šalis. Čia viskas labai spalvota, ryšku. Ežerėliai kaip gyvybės šaltinis. Jūra švari it krištolas.“

Mirusiųjų diena ir avarija, kurios pavyko išvengti

Anot Dainos, meksikiečiai yra labai linksmi žmonės, todėl jie mėgsta ir pašvęsti: „Per mirusiųjų dieną jie švenčia, o ne gedi. Siekiant pagerbti mirusiuosius, jie ant piramidžių laiptelių sudeda viską, ko reikia žmogui: nuo maisto iki asmeninių daiktų. Jie dega žvakeles, rengiasi šventiškai. Visi mirusieji prisiminami ir gerbiami – jie tą dieną mini kaip gimtadienį.“

Moteris pasakojo, kad Meksikoje teko pabūti ir vos nelaimingu atsitikimu netapusio įvykio liudininke. „Kuomet vykome lengvuoju automobiliu atgal į oro uostą, vos nepakliuvome į avariją. Į mus vos neatsitrenkė prabangus automobilis – gerai, kad vairuotojas greitai sustabdė. Mane išmušė lengvas prakaitas“, – atviravo ji.

REKLAMA

Dainos Bilevičiūtės atostogos Meksikoje

Vietinių dėmesys

Daina džiaugėsi, kad Meksika nepaprasta šalis ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir tuo, jog vietiniai čia rodo itin daug dėmesio. „Meksikoje moters simbolis labai stiprus, tai – vaisingumo simbolis. Viskas surišta moteriškumo galia, tad sulaukiau labai daug dėmesio iš vyrų. Jie tikrai nesikabinėja, vadina gražiausiais žodžiais.“

Moteris pasakojo, kad sulaukė ir įvairiausių pasiūlymų: nuo vakarienės iki gyvenimo drauge. Tačiau visų šių kvietimų ji atsisakė, nes jų kelionė buvo labai intensyvi, neturėjo laiko, kada nueiti į pasimatymą.

Dainos Bilevičiūtės atostogos Meksikoje

Anot Dainos, Meksika yra puikus rojaus kampelis moterims, kurios kompleksuoja dėl savo išvaizdos. „Mūsų moterytės, kurios kenčia dėl per didelio svorio, laikosi įvairiausių dietų, tai tikrai galite važiuoti į Meksiką. Sulauksite tiek daug įvairiausių pasiūlymų. Kuo apkūnesnė, tuo labiau vertinama“, – teigė ji.

Tiesa, kelionės metu ji sulaukė ne tik vyrų dėmesio. Visos kelionės metu ji rengė tikrą madų šou. Kiekvieną dieną demonstruodavo savo kurtas sukneles ir žavėjo aplinkinius: „Sulaukdavau komplimentų, kad mano drabužiai labai prašmatnus. Moterys sakydavo, kad labai dailiai atrodau, o vyrams buvau seksualumo požymis. Net lėktuvo pilotas sakė, kad labai įspūdingai atrodau. Jis atkreipė dėmesį į mano ryškiaspalvį paltą, jam jis pasirodė labai ekstravagantiškas“, – juokėsi Daina.


Rašyti komentarą...
A
Ar
2019-11-05 20:03:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar atvykusi iš Lietuvos padribsiutė ištaškė jūrą Meksikoj...?
Atsakyti
0

F
Fathater
2019-11-05 21:18:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
matyt atsigynė, kadangi nei vieno žmogaus aplink nesimato...
Atsakyti
-3

L
Liuda
2019-11-05 21:00:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dieve mano kokia grazuole . Geda butu man rodyti lasinius. Mesk svori. Tada rodikis . Lasiniu kalnas
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų