Princas Harry atšventė gimtadienį: brolio sveikinimas papiktino internautus

Rugsėjo 15-ąją princui Harry suėjo 35 metai, o kaip jau tapo įprasta tarp karališkosios šeimos narių, keli jos atstovai šiltais žodžiais šia proga pasidalijo ir socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje.

Princas Harry ir princas Williamas (nuotr. SCANPIX)
3

Ir nors princo Harry žmonos Meghan Markle sveikinimas sužavėjo daugelį, princas Williamas internautų buvo aršiai sukritikuotas.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princas Harry atšventė gimtadienį: brolio sveikinimas papiktino internautus

Princas Williamas asmeninėje savo ir žmonos Kate Middleton paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje – jis ir besišypsantis princas Harry. Ir nors emocija – žavi, ne vienam užkliuvo apačioje parašyta žinutė.

„Linkime gražaus gimtadienio Sasekso hercogui!“ – trumpai brūkštelėjo princas Williamas.

Tik tiek internautams ir tereikėjo – jų nuomone, tokia trumpa žinutė yra itin nereikšminga ir šalta, o princas Williamas – nė kiek nepasiryžęs pasistengti. „Ši žinutė – itin šalta ir tikrai ne iš širdies. Kaip liūdna“ – pastebėjo keli internautai.

Tiesa, kiti pažėrė kritikos ne Williamui, o Harry, mat prisiminė, kad šis savo brolio socialiniuose tinkluose nepasveikino išvis. „Kembridžo hercogų šeima visuomet tokia puiki. Jei būčiau Williamas, Harry gimtadienį tiesiog ignoruočiau – būtent taip, kaip jis ignoravo Williamo“, – rašė kiti.

REKLAMA

Tiesa, nepaisant to, kad Williamas išliko dalykiškas, princo Harry žmona Meghan pasistengė daug labiau. Buvusi aktorė pasidalijo nuotraukų koliažu, kuriame – gražiausios Harry gyvenimo akimirkomis (o taip pat ir viena anksčiau niekur nepublikuota nuotrauka, kurioje matomas jų abiejų sūnus Archie).

„Tavo darbas su tikslais, kurie tau taip rūpi, įkvepia mane kiekvieną dieną. Tu esi pats geriausias vyras ir nuostabiausias tėvas mūsų sūnui. Mes tave mylime – sveikiname su gimtadieniu!“ – rašė ji.


Rašyti komentarą...
M
Manau
2019-09-17 17:24:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokia buvo grazi broliu draugyste!!! I darza isileido "ožka ":)))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų