Pushaz pristatė naują dainą: kūrė tada, kai turėjo atlaikyti sunkiausius gyvenimo smūgius

„Kelyje“ – naujas Andriaus Glušakovo-Pushaz kūrinys, kuriuo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į sudėtingą ir aktualią temą, rašoma pranešime spaudai. Kūrinys yra pristatomas sekančią dieną po Pasaulinės savižudybių prevencijos dienos tam, kad apie šią problemą, būtų kalbama ne tik per minėjimą, kad apie tai būtų susimąstoma dažniau.

Pushaz (nuotr. asm. archyvo)
6

Problemą, apie kurią Lietuvoje žino daugelis, tačiau viešumoje ji yra laikoma tabu – tai yra ypač aštri tema jaunimo tarpe.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pushaz pristatė naują dainą: kūrė tada, kai bandė atlaikyti sunkiausius gyvenimo smūgius

„Repo muzikoje turi būti paliečiamos socialinės problemos, visuomenės ydos, ir temos, kurios aktualios, bet joms dažnai nėra skiriamas deramas dėmesys viešumoje. Jei to nedarai – kokia tada išvis prasmė repuoti?“ – komentuodamas kūrinio temos pasirinkimą sakė atlikėjas.

Kūrinys sukurtas prieš porą metų, kuomet atlikėjas atlaikė vienus sudėtingiausių gyvenimo smūgių. Kūrinys „Kelyje“ gimė per jo paties išgyventas patirtis. Eksperimentuodamas su įvairių žanrų muzika, „Kelyje“ garso takelyje Pushaz maišo skirtingus stilius ir skambesį. Prieš kurį laiką atradęs bliuzą, maišo ji su elektro, karpo ritmus ir pristato kitokį, sudėtingesnį, ausis prikaustantį skambesį. Nestandartinis ir pats vaizdo klipas, pateikiantis netikėtą, atvirą interviu..

„Kelyje“ muzikos ir žodžių autorius Andrius Glušakovas. Vaizdo klipas buvo filmuojamas Klaipėdos dramos teatre. Vaidino Arnoldas Eisimantas ir Marius Kelaitis. Klipą kūrė jaunas režisierius Tadas Čėsna.

REKLAMA

Tai antroji Pusho daina, kuria bandoma pasiekti jaunimą ir atkreipti visų dėmesį į aktualias problemas. Prieš porą savaičių išleista daina „Tinklo vaikis“, kurioje atlikėjas atvirai pasisakė apie jaunimo tarpe didėjančią prarają tarp realaus gyvenimo ir virtualaus egzistavimo socialiniuose tinkluose.

Naujausią kūrinį galite išgirsti čia:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų