Ineta Stasiulytė atvirai prabilo apie didžiausią savo gyvenimo lūžį Laida „Lūžis“

Renatos Šakalytės-Jakovlevos gyvenime – permainos. Garsi TV laidų vedėja nėrė į internetinę žiniasklaidą ir tapo laidos „Lūžis“ redaktore ir vedėja.

Pirmoji jos viešnia – gerai žinoma aktorė, visuomet geros nuotaikos bei pozityviai nusiteikusi – Ineta Stasiulytė.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Unikalūs Stasiulytės ir Meškausko kadrai su dukra Frėja

„Laida „Lūžis“ yra kitokia – čia atvykstantys žmonės pasakoja apie savo gyvenimą, bet pradeda kalbėti nuo vieno sprendimo, kurį buvo sudėtingiausia priimti“, – tvirtino R. Šakalytė-Jakovleva.

Laidoje aktorė I. Stasiulytė prisiminė vieną skaudžiausių etapų savo gyvenime – nutrūkusius santykius su šokių mokytoju ir dainininku Eduardo Gimenez.

8 metus trukusi draugystė pasibaigė, tačiau pora per tą laiką susilaukė dukros Upės. Visgi pati Ineta tvirtino, kad tą žingsnį jie privalėjo žengti ne vien tik dėl savęs, tai buvo ir sprendimas dėl jų trijų.

„Skyrybos yra mūsų abiejų dalykas. Tai yra svarbus dalykas gyvenime, esminis, viskas pasikeičia. Kalbėti man vienai jam nesant čia kalbėti apie mūsų sukurtą gyvenimą, kuris niekur nenutrūko, būtų didelė išdavystė. Mes pradėjome gyventi atskirai, bet smagiausia, kad visąlaik jis buvo mano vaiko tėtis, o aš būsiu jo mama.

Dabar santykiai yra nuostabūs, puikūs, geresni nei tada, kai buvome kartu. Kartais tie lūžiai pakeičia abu žmones, kai gali pažiūrėti visai kitomis akimis: su dar didesne meile ir pagarba vienas kitam kaip žmogui. Atsitraukus iš toliau yra kitoks matymas“, – kalbėjo Ineta.

Moteris taip pat pasidalijo savo įžvalgomis apie dabartinius santykius, papasakojo, kaip pasikeitė jos požiūris į dviejų žmonių kuriamą laimę.

REKLAMA

„Dviejų žmonių santykiai yra labai gyvas organizmas, bet niekada nebus rezultato. „Viskas, mes pasiekėme tobulybę ir gyvename joje“ – ne, mes esame žmonės, kurie keičiasi, pastoviai esame virsme. Esminis dalykas – priimti vienam kitą tokį, koks jis yra. Neidealizuoti. Aš pradedu idealizuoti, turiu lūkesčių iš jo, jis nepatenkina, man atrodo, kad kažkas su juo negerai. Neduok, dieve, ateina mintis, kad galima kažką pakeisti... Jis yra toks, koks yra, nėra toks, kokį norėčiau matyti. Kai priimu žmogų, koks jis yra, tada rezultatas yra toks, kokio noriu“, – šyptelėjo ji.

Ineta taip pat pasidalijo ir patarimu, kuris jos ir Deivydo santykiuose pasiteisino. „Kalbėtis, bet išmokti kalbėtis, pasakyti savo jausmus, lavinti ir plėsti savo jausmų žodyną. Yra vienas būdas kalbėtis „tu, tu, tu“ ir kitas būdas kalbėti, kad „aš, aš, aš“. Aš išmokau, bet tai nėra paprasta“, – sakė aktorė.

Skyrybas su mylimu žmogumi, dukros tėčiu, išgyvenusi Ineta tvirtino, kad tai jų santykius perkėlė į kitą lygmenį ir davė tik daugiau naudos.


Rašyti komentarą...
M
Master
2019-09-01 10:13:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
viena talentingiausių Lietuvos aktorių. Jos įsikūnijimais į skirtingus vaidmenis, tai nerealūs ir Ji tai daro mano nuomone geriausiai Lietuvoje
Atsakyti
-19

S
Scena
2019-09-01 16:44:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Artistai ir gyvenime artistai, kiekvienas vaidina savo vaidmenį. Nesuprantu tik vieno, kuo talentingas, aktyvias moteris sužavi šokėjas Deividas?... Na bet svarbiausia, kad gražūs vaikeliai gimsta.
Atsakyti
-8

b
birute
2019-09-01 11:03:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokios skyrybos jei nebuvo vedybu,trinasi su sugyventiniais ir peri vaikus,ner kuo girtis
Atsakyti
-23

SKAITYTI KOMENTARUS (31)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų