Pittui – skaudi žinia: to iš artimo žmogaus sulaukti nesitikėjo

Aktoriai Bradas Pittas ir Angelina Jolie buvo laikyta viena gražiausių Holivudo porų, tačiau po 11 metų trukusių santykių jiedu abu suprato, kad, deja, nėra vienas kitam skirti. Negana to, jų skyrybos ne vienerius metus buvo aptarinėjamos ir žiniasklaidoje.

Angelina Jolie ir Brad Pitt (nuotr. SCANPIX)
4

Ir nors B. Pittas norėtų net ir po skyrybų palaikyti artimus ryšius su visomis savo atžalomis, jos galvoja kitaip.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pittui – skaudi žinia: to iš artimo žmogaus sulaukti nesitikėjo

Kai 2006 metais Bradas ir Angelina ėmė susitikinėti, Angeliną įsivaikino sūnų Maddox. Vėliau Bradas taip pat buvo oficialiai patvirtinas kaip Maddox, Pax ir Zahara tėtis, o vėliau jiedu kartu susilaukė ir Shilol, Knox ir Vivienne.

Vis dėlto kai prieš 3 metus Bradas ir Angelina nusprendė skirtis, aktorius ir Maddox patyrė žiaurių nesutarimų. Teigiama, kad jiedu susipyko skrisdami privačiu lėktuvu, ir nuo to laiko jų santykiai palaipsniui tik prastėjo.

Kaip teigia šaltinis, 18-metis Maddox šiuo metu yra itin artimas su Angelina, tačiau savęs kaip Brado sūnaus niekuomet neįvardytų. Anot jo, kai jiedu su Bradu susipyko lėktuve, šis buvo išgėręs.

Neiškentęs tokių kalbų ir šmeižto, B. Pittas netgi lankėsi anoniminių alkoholikų terapijoje ir atliko specialius testus, kurie įrodė, kad jo, kaip tėvo globa, neturėtų būti dėl to apribojama.

Vis dėlto panašu, kad Maddox toks Brado elgesys nė kiek nepaveikė, nes praėjusiais metais nei jis, nei jo mažesnis brolis Pax neatvyko aplankyti aktoriaus per Kalėdas. Kaip teigia šaltiniai, jiedu tai daryti paprasčiausiai atsisakė.

„Maddox ir Pax šiuo metu daugiausiai laiko praleidžia su draugais, užsiima savo reikalais. Su šeima ir mažesniais vaikais jie praleidžia kur kas mažiau laiko, nei anksčiau“, – sakė šaltinis.

Tiesa, dėl to per daug stebėtis nereikėtų – abu jie paaugliai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų