Praūžė rožinis Šalčiūtės gimtadienis: mylimojo dovana paliko be žado

Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė rugpjūčio 14-ąją minėjo ypatingą dieną – garsi mergina atšventė 26-ąjį gimtadienį. Šią dieną nuo ryto besiruošusi Monika sutiko artimiausių draugų kompanijoje sodyboje.

Monika Šalčiūtė su mylimuoju Dovydu (tv3.lt fotomontažas)
30

Gimtadienio įspūdžiais garsi mergina taip pat sutiko pasidalinti ir su tv3.lt skaitytojais.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Monika Šalčiūtė atšventė gimtadienį

tv3.lt kalbinta mergina tvirtino, kad vakarėlis buvo įspūdingas: „Sodyba buvo nemaža, visi išsibarstėm, bet bandėme bendrą nuotrauką pasidaryti. Grojo mano draugas didžėjus Beleo, kuris taip pat ir pravedė visą šventę, kartu pasikvietė ir saksofonistą Joną Sikorskį, padarė man labai didelę staigmeną“, – pasakojo ji.

Monika sakė, kad tikrai nesitikėjo, kad į jos šventę atvyks pusšimtis žmonių: „Gaila, kad nesusirinko visi mano draugai, nes vieni gyvena užsienyje, negalėjo tik dėl šventės sugrįžti, kiti atostogavo, juk vasara, ilgasis savaitgalis buvo. Smagu, kad susirinko tiek žmonių, nesitikėjau“, – džiaugėsi soc. tinklų žvaigždė.

Aišku, Monikos gimtadienyje netrūko ir kurioziškų situacijų: tris kartus pabėgo jos augintinis Nino. Tam, kad jį sugautų, Monika su aukštakulniais bėgiojo po šalia esantį mišką.

„Aš iškart bėgdavau jam iš paskos, o ten tamsu, miškas, kalvos... Aš su suknele, aukštakulniais bėgau jam iš paskos. Ir virtau, ir griuvau, jo vos nepartrenkė, nubėgo į kitus namus, su kitu šunimi vos nesusipjovė... Pabėgo vieną kartą dieną, o du kartus naktį. Pirmąkart buvo sunku sugauti, o antrą ir trečią – kur kas lengviau. Keista, kad pabėgo, teritorija buvo užtverta, bet jis išsmukdavo“, – tvirtino ji.

REKLAMA

tv3.lt M. Šalčiūtė sakė, kad gimtadieniui reikėjo išleisti nemažai pinigų, tačiau dėl to nė kiek nesigaili.

„Rožinė yra mano mėgstamiausia spalva, ieškojau įvairių dekoracijų rožinių, salę papuošė 100 rožinių balionų. Aišku, išleidau nemažai, apie 2 tūkst. eurų – suknelė, makiažas, nuoma... Aišku, mano šventę rėmė „Meat busters“ ir „Brooklyn brothers“, bet išleidau vis tiek nemažai. Pasitaupiau, nepagailėjau, kadangi gimtadienį švenčiu ne kasmet“, – kalbėjo soc. tinklų žvaigždė.

Padėką draugams ji taip pat išsakė ir savo socialiniuose tinkluose.

„Na ir stiprų gimtadienį turėjau! Geriausias mano gimtadienis. Labai noriu visiems padėkoti už sveikinimus. Jų buvo be galo daug. Esu labai laiminga ir dėkinga už tokią gimtadienio šventę! Be draugų, be jūsų, ji būtų visai kitokia. Jūs esate didelė mano gyvenimo dalis. Man pasisekė, kad mane supa tokie žmonės.

Ačiū svečiams, draugams, kad atėjo į mano gimimo dieną ir skyrė man savo laiko, susirinko apie 50 svečių! WOW! Kaip?

Ačiū už nerealias dovanas. Nuo Dovydo gavau veidrodinį fotiką! OMFG! Dabar tikrai galėsiu kurti YouTube Vlogus! Šiaip tiek visko gavau, kad net nejauku yra priimti! Nesitikėjau... Gavau tiesintuvą, pagaliau nebekepinsiu plaukų su savo senu. Riedučius, prabangių papuošalų, saldainių ir gėlių, kosmetikos, kvepalų, kaukių, pinigų ir taip toliau... Ne gana to, draugai susimetė bendrai dovanai – momentiniam fotoaparatui ir trijų dienų poilsiui Birštone. Myliu jus labai“, – skelbė Monika.

M. Šalčiūtės gimtadienio taip pat nepraleido ir atlikėjas Ironvytas, Keitė Arai, didžėjus Benediktas Jonuška (Beleo). 

REKLAMA

tv3.lt primena, kad gimtadienio proga Monika kreipėsi į tūkstančius savo sekėjų su vienu prašymu.


Rašyti komentarą...
O
Ot
2019-08-21 07:43:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kuo garsi Šalčiūtė:protu ,grožiu ,balsu ar kad ją bando į žvaigždes pakelti Kristutė?
Atsakyti
-4

K
Keist
2019-08-21 09:30:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man labai keista socialiniu tinklu žvaigzde uždirba ...bet pasitaupe gimtadieniui 2000€
Keistai skamba.pats gimtadienis lb pigiai ir minimaliai atrodo.+dar rėme.nu lb keistai.iš foto atrodo kad lb taupiai atrodo baliukas baldai mokykliniai nu pigu ir bilia.
Atsakyti
-4

.
...
2019-08-21 11:18:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai tiek draugų susirinko ir nei vienas negalėjo šuniuko padėt pagaut? Labai atsiprašau, nenoriu įžeist, bet jei jau daraisi makiažą, tai aplink akis neturi būt ant tiek balta, labai paskui nesižiūri.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų