Šarkienė išbandė naują veiklą: tapo įspūdingu modeliu

Populiarioji dainininko Radžio gerbėja, visuomenės veikėja Raisa Šarkienė nustebino savo gerbėjus. Žinoma moteris išbandė naują veiklą – tapo suknelių modeliu.

Raisa Šarkienė (nuotr. facebook.com)
32

Artimos bičiulės esančios Raisa Šarkienė su Daina Bilevičiūte, suvienijo jėgas ir pradžiugino savo sekėjus.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šarkienė išbandė naują veiklą: tapo įspūdingu modeliu

Ekstravagantiškoji dainininkė, grupės „XL Plius“ narė, Daina Bilevičiūtė ne tik dainuoja, bet ir kuria drabužius, kurie skirti apkūnioms moterims. Tačiau šį kartą ji nusprendė papuošti savo artimą draugę, kuri nėra apkūni. 

Daina pasakoja, jog drauge su Raisa vyko pas dainininkės drabužių konstruktorę. Tą dieną Raisa buvo liūdnos nuotaikos, nes visai neseniai mirė jos geriausias draugas  – šuo. Norėdama pralinksminti savo draugę, ji pasiūlė jai pasimatuoti jos kuriamus drabužius ir pasidaryti smagią fotosesiją. „Ji labai verkė ir pergyveno... Na, o aš nusprendžiau išblaškyti jos liūdesį. Turėjau daug koncertinių suknelių, pasiūliau pasidaryti fotosesiją“, – pasakoja Daina.

Anot moters, jos labai nustebo, kad kuriami drabužiai tinka ne tik apkūnioms moterims. „Juoda suknelė yra mano būsimo jubiliejaus suknelė. Aš labai nustebau, kad ji nuostabiai atrodė ir ant liekno žmogaus. Juokavome, kad ji perspjovė mane.“

Visa ši fotosesija pralinksmino Raisą, kuri išgyvena liūdną laikotarpį. „Ji labai sielvartavo, bet po to, ji tapo labai graži ir įspūdinga“, – teigia Daina.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad Spalvingoji atlikėja daugiau nei prieš metus socialinėje erdvėje pranešė apie pirmąjį savo kurtą drabužį. Pirmasis jos darbas – kelius dengiantis, liemenį išryškinantis paltas su gobtuvu. Dabar moteris gali pasidžiaugti, kad jos hobis tapo verslu ir pritraukė daugybę užsakymų.

REKLAMA

Idėja gimė iš patirties

Moteris neslepia, kad jai visuomet būdavo sunku susirasti tinkamo dydžio drabužius, kadangi pati yra apkūni ir mėgsta ryškius, ir iššaukiančius drabužius. Ji nebijo ne tik išsakyti savo nuomonės, pažerti kritikos, bet ir išsiskirti minioje. Todėl jai būna ypač sunku susirasti drabužių, kurie atskleistų jos asmenybę.

Didelio noro vedama, ji sukūrė pirmąjį savo paltą, o dabar drabužius kuria ir kitoms. „Aš visą laiką stoviu už tas moteris, kurios irgi yra apkūnutės. Mes norim irgi atrodyti gražiai, įspūdingai bei seksualiai. Manau, kad moteris visuomet nori pasipuošti ir nesvarbu ar ji apkūnesnė. Dažnai nueinu į parduotuves ir susiduriu su problema, kad savo dydžio drabužių nerandu, o jei randu, tai jie manęs visai nedomina. Todėl aš visą gyvenimą kažką dariau, mezgiau, kūriau.“ Prie jos kuriamų drabužių prisideda ir profesionali konstruktorė, kuri turi 30-imt metų patirtį. Ji pagal atlikėjos eskizus sukuria šedevrus.

Ekstravagantiški drabužiai – mėgstančioms išsiskirti

Socialiniuose tinkluose bei viešumoje Daina atrodo išskirtinai. Ji akį patraukia drąsiais veiksmais bei ryškia apranga. „Kadangi aš pati esu ryški ir spalvinga asmenybė, tai mano drabužiai pasižymi spalvingumu. Aš mėgstu ryškias ir pastelines spalvas. Mano rūbai, kurie skirti apkūnioms moterims, yra ganėtinai drąsūs. Turiu labai daug peršviečiamų drabužių.“


Rašyti komentarą...
N
Na
2019-07-27 11:01:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ,dėmesio stingati moterėlė susitiko su "Padriboniene". Bendros kalbos padeda išgyventi gyvenimo negandas ir rūpesčius...
Atsakyti
-7

L
Lola
2019-07-27 19:56:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Faina labai.Tik lietuviai tokie kandus ir senamadiski gali buti.Kitose ES tai nirmaly ir zmones gyvena kaip patinka,nesusivarze
Atsakyti
-3

K
Kaunietei
2019-07-27 17:28:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam gražu, kam negražu. Žiūrit į rūbus ar pačias demonstruotojas - modelius ?
Aišku, reikia drąsos demonstruoti tokius drabužius,tačiau...
Žeminti žmonių nereikia. Pažiūrėkit į veidrodį, gal ir jums jau arti " pasaulio pabaiga"?
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų