Trečiojoje „Glostyk Bobiką“ serijoje – nuotykiai be žmonos: to patirti nesitikėjo

Šį antradienį dienos šviesą išvydo trečioji „Glostyk Bobiką“ serija, kurioje – netikėtas posūkis. Vienas iš pagrindinių veikėjų – Girius – nusprendžia išvykti į kelionę be žmonos, į Berlyną.

Tiesa, čia viskas vyksta kiek kitaip, nei jis galėjo tikėtis.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Trečioji „Glostyk Bobiką“ serija

Besidžiaugdamas, kad keliauja be žmonos ir daugybės lagaminų, vyras planuoja mėgautis laisve, pramogauti ir lankytis vakarėliuose. Deja, pasirodo, kad jam buvo kur kas per linksma – nemažai išgėręs vyras pabunda laiptinėje, ir nežino, kaip įeiti į savo butą.

„Kas atsitinka Berlyne, tas ir lieka Berlyne“, – galvoja jis, bandydamas susikalbėti vokiškai su pikta kaimyne, kuri žada pusnuogiam Giriui kviesti policiją.

Kaip viskas baigiasi – pamatysite jau trečiojoje „Glostyk Bobiką“ serijoje, pavadinimu „Berlynas“.

Pirmojo tik suaugusiems skirto internetinio serialo kūrėjai teigia, kad šį serialą labiausiai padėjo kurti gyvenimiška patirtis. „Suaugęs žmogus gyvenime atsiduria įvairiose sudėtingose situacijose. Norėjome vizualiai papasakoti apie šį pasaulį iš vyrų pusės. Vyrų, kurie daug rečiau kalba apie tai ir tuos pačius dalykus išgyvena kitaip, negu moterys“.

Kandus humoras bei aštrokos gyvenimiškos situacijos – gerai pažįstamos kiekvienam iš mūsų. O ekranizuotos leis iš šono pažvelgti į daugelio mūsų gyvenimuose nutinkančius nemalonius „siurprizus“. Serialo kūrėjai, stengdamiesi kuo realistiškiau sukonstruoti epizodo turinį, vartoja nenorminę lietuvių kalbą, kas, be abejo, serialui suteikia savito šarmo.

Stebėkite serialą kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį tik per TVPlay!

 


Rašyti komentarą...
E
Edgaras
2019-06-27 06:46:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Belekaip gerai Rudokas "įgarsina".Užskaitau.Sėkmės taip ir toliau.....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų