Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Kop jūs norit iš penktosios kolonos-tie niekšeliai tėvą,motiną parduotų,kaip juos mokė sifilitikas fiureris Leninas.Valdžią Lietuvoj užgrobė TSKP-KGB.jiems aktyviausiai padeda spaudos magnatai ir televizija-Almakso ,,Strekoza" planas beveik įgyvendintas.
Kol kas viskas ką "įspaudžia" padaryti sąjūdonkai tėra interpeliacijos saviems ir svetimiems. Darbo jokio. Vien alus ir linksmybės, bet kuo čia dėta Lietuva?
Lietuva mūsų,o mes Rūsų,taip anksčiau kalbėdavo lietuviai.Dabar niekas nepasikeitė,nes ir toliau mus valdo ir vidury baltos dienos apvaginėja buvę aktyviausi okupantų tarnaiir liokajai-komunistinė,kagebistinė gauja.Tik pasidairykit aplink,ir pamatysit,kad tie patys sovietiniai kolaborantai sėdi ne cypėje,o visuose aukščiausiuose valdžios postuose.Nebuvo nuo to komunistinio vagių mėšlo apsivalyta,todėl ir taip smirda visokiais šū.. tapšnotojais bei vagimis.Žmones komuniostai suinteresuoti kuo daugiau nugirdyti ir padaryti zombiais-tą taktiką naudijo visi kolonizatoriai ir vagys,nes pusgalvius avinus lengva apmulkint ir valdyti.
Prisneketa saldziai, bet ar ne seimo valdybos narys Muntjano pavaduotojas Steponavicius ir zadejo panaikinti ta feodaline tvarka ir privilegijas? Neteko girdeti, kad butu be kalbu ka nors nuveikes. Visus postus issaugoje patys naudojates limuzunais ir visomis kitomis paslaugomis.
Manau cia eilinis Petro piaras. Vienas Muntjanas nieko nelemia, seimo pirmininkas stiprus tiek, kiek uz jo nugaros politines jegos. Ieskokite ponai problemu giliau.
Manau cia eilinis Petro piaras. Vienas Muntjanas nieko nelemia, seimo pirmininkas stiprus tiek, kiek uz jo nugaros politines jegos. Ieskokite ponai problemu giliau.
Teisngiau butu, nes ne viskas pasakyta (
Mindaugas Pliauga: Politinis karas Lietuvoje
2007 kovo 27
Mindaugas Pliauga
Lietuva po savivaldybių rinkiminių batalijų atrodė nurims. Visos Lietuvos politiką formuojančios partijos buvo patenkintos rinkimų rezultatais. Rinkėjai ramiai pradėjo dirbti savo kasdieninius darbus, o politikai žaisti savo politinius žaidimus ir savo nuožiūra parinkti savivaldybių vadovus.
Viskas užmiršta kas žadėta prieš rinkimus, nes reikia suformuoti valdančiąsias koalicijas, o čia rinkėjai balso neturi, todėl jų nuomonės nereikia. Jie turi dirbti. Žinoma, visiškos ramybės politikoje nebūna, todėl, kaip ir planuota prieš rinkimus, užvirė aistros dėl Vilniaus. Šitame fronte nieko naujo nesimato, gal tik juokingi ar graudūs (kaip kas supranta) kai kurių politikų veiksmai ir kalbos.
LR Seimas pradėjo savo eilinę sesiją ir priims sutartus reikalingus sprendimus. 2007m. kovo 15 d. Seimas pradėjo svarstyti atrodė jau išspręstą klausimą dėl prezidento dekreto atleisti A.Pocių iš VSD vadovo pareigų ir P.Malakausko paskyrimo naujuoju vadovu. Tikrai nesimatė jokios įtampos, nes prezidentas suderino kandidatūrą su Seimo frakcijomis. Bet A.Pociui pradėjus kalbėti Seimo tribūnoje padėtis iš ėsmės pasikeitė. VSD vadovas savo kalboje nurodė Bražuolės, Lietuvos ryto susprogdinimą ir Abromavičiaus žūtį užsakiusią nusikalstamą gaują( partiją) ir žmogų, kurie jam pavedė parinkti vykdytojus ir įgyvendinti sumanytą planą. Taip pat paviešino vykstančius stambius sandorius prekiaujant valstybės paslaptimi ir netiesiogiai įvardijo asmenis tai darančius. Apkaltino NSGK komiteto pirmininką bendradarbiavus su KGB. Aš taip pat supratau netiesiogines užuominas(suprask, gali ir tu būti paviešintas kaip mano priešai) kitiems, kurie jį bandys skandinti A.Pociaus emocijos ir ryžtas taip paveikė daugumą seimo narių, jog tie neteko amo ir balsuodami susilaikė. O čia tau staigmena! A.Pocius netikėtai Seimo buvo paliktas eiti savo pareigas. Po tokio Seimo sprendimo politikai (net tie, kurie susilaikė) taip išsikarščiavo, kad pradėjo grasinti susidoroti, jeigu tas nepateiks įrodymų. Šių emocijų proveržio metu puikiai kaip vadovas pasirodė V.Adamkus, kuris atsiėmė savo dekretą dėl atleidimo ir duoda laiko ramiai išspręsti susidariusią situaciją. Bet įvykiai pradėjo vėl vystytis ne taip kaip tikėtasi- užvirė tikras politinis karas. Prezidentas sukviečia VGT posėdį ir peržiūri VSD vadovo pateiktą medžiagą ir įvertina kaip labai rimtą. Atrodė, kad A.Pocius ir jo „valstybininkų“ grupuotė visiškai perėmė situacijos kontrolę, bet konservatoriai ir jų remėjai negalėjo su tuo susitaikyti, nes šis „valstybininkų“ smūgis per daug triuškinantis ir įspūdingas. Reikėjo ne tik apsiginti, bet ir pereiti į puolimą, kad atstatytų pusiausvyrą. Tas jiems iš dalies pavyko. A.Matulevičius Kuodytės vadovaujamos komisijos buvo išteisintas, o „valstybininkų“ grupuotės korupciniai ryšiai išviešinti. Dar daugiau, Seimo komisija pripažino NSGK komitetą pažeidusį įstatymą išviešindama valstybės paslaptį. Tai, žinoma, A.Pociaus priešams nieko nepakenks, bet gali išprovokuoti VSD imtis įstatyme numatytų sankcijų. Tai leistų dar labiau sugadinti ne tik Seimo, bet kas svarbiausia VSD reputaciją ir suabejoti šios institucijos skaidrumu tiriant korupcinius ryšius susijusius su Rusijos specialiosiomis tarnybomis.
Taigi, Lietuvos valdžios laivelis stipriai įsiubuotas. Šis politinių- finansinių grupuočių karas aiškiai parodė, kaip stipriai įsišaknijusi korupcija valdžioje, jog ji tapo sistema. A.Kubiliaus žodžiais tariant „Sistema" vis labiau veikia kaip “cosa nostra” – vieni kitus dengia. Ir tai tampa jos pagrindiniu rūpesčiu – kaip išgyventi. Kaip rodo kitų šalių patirtis, tokios "sistemos" save galų gale ir paskandina.
Šis politinis karas parodė, jog Lietuvoje veikia valdžios mafija, kurią mūsų politikai visada neigė. Tai panašu į kriminalinį pasaulį, kai policija ramina gyventojus, jog jų mieste nėra mafijos nors visi žino, kad ji yra. Tik kai viskas išeina į viešumą (nusikaltelių prisipažinimai, nenuginčijami įrodymai ar pan.) tada policija pripažina, kad mafija egzistuoja. Šiuo metu matome kaip socialdemokratų frakcijos seniūnė neigia A.Kubiliaus žodžius ir jai atrodo, kad valdžios mafijos nėra. Jeigu šis karas toliau tęsis, tai sužinosime dar daugiau „valstybės paslapčių“, o gal netgi žudynių. Tai gali visiškai sugriauti pasitikėjimą valdžia. Žmones stebėdami grupuočių karą gali sukilti ir su šakėmis nuvaryti dabartinę valdžią nuo lovio. Kad tas neatsitiktų, reikia mūsų vadovams pasiūlyti "A.Pociaus išėjimo planą". Sutikime VSD vadovas neeilinis pareigūnas ir yra nusipelnęs, pvz.: ambasodoriauti kokioje gražioje šalyje, gero posto( galbūt su galimybe kyšininkauti dėl emocinio veiksnio, jei to reikia) ar kitų materialinių vertybių. VSD vadovas supratęs, kad jis nereikalingas ir nebus sudorotas -pats pasitrauks. Žinoma, čia mano kuklūs pamąstymai, kurie paremti egzistuojančios sistemos realybe.
Todėl prezidentas turi reaguoti ramiai, delikačiai sureguliuoti ir nuslopinti vykstančius pavojingus valstybei mūšius. Nes jau niekas kitas nebegali suvaldyti situacijos.
2007 kovo 27
Mindaugas Pliauga
Lietuva po savivaldybių rinkiminių batalijų atrodė nurims. Visos Lietuvos politiką formuojančios partijos buvo patenkintos rinkimų rezultatais. Rinkėjai ramiai pradėjo dirbti savo kasdieninius darbus, o politikai žaisti savo politinius žaidimus ir savo nuožiūra parinkti savivaldybių vadovus.
Viskas užmiršta kas žadėta prieš rinkimus, nes reikia suformuoti valdančiąsias koalicijas, o čia rinkėjai balso neturi, todėl jų nuomonės nereikia. Jie turi dirbti. Žinoma, visiškos ramybės politikoje nebūna, todėl, kaip ir planuota prieš rinkimus, užvirė aistros dėl Vilniaus. Šitame fronte nieko naujo nesimato, gal tik juokingi ar graudūs (kaip kas supranta) kai kurių politikų veiksmai ir kalbos.
LR Seimas pradėjo savo eilinę sesiją ir priims sutartus reikalingus sprendimus. 2007m. kovo 15 d. Seimas pradėjo svarstyti atrodė jau išspręstą klausimą dėl prezidento dekreto atleisti A.Pocių iš VSD vadovo pareigų ir P.Malakausko paskyrimo naujuoju vadovu. Tikrai nesimatė jokios įtampos, nes prezidentas suderino kandidatūrą su Seimo frakcijomis. Bet A.Pociui pradėjus kalbėti Seimo tribūnoje padėtis iš ėsmės pasikeitė. VSD vadovas savo kalboje nurodė Bražuolės, Lietuvos ryto susprogdinimą ir Abromavičiaus žūtį užsakiusią nusikalstamą gaują( partiją) ir žmogų, kurie jam pavedė parinkti vykdytojus ir įgyvendinti sumanytą planą. Taip pat paviešino vykstančius stambius sandorius prekiaujant valstybės paslaptimi ir netiesiogiai įvardijo asmenis tai darančius. Apkaltino NSGK komiteto pirmininką bendradarbiavus su KGB. Aš taip pat supratau netiesiogines užuominas(suprask, gali ir tu būti paviešintas kaip mano priešai) kitiems, kurie jį bandys skandinti A.Pociaus emocijos ir ryžtas taip paveikė daugumą seimo narių, jog tie neteko amo ir balsuodami susilaikė. O čia tau staigmena! A.Pocius netikėtai Seimo buvo paliktas eiti savo pareigas. Po tokio Seimo sprendimo politikai (net tie, kurie susilaikė) taip išsikarščiavo, kad pradėjo grasinti susidoroti, jeigu tas nepateiks įrodymų. Šių emocijų proveržio metu puikiai kaip vadovas pasirodė V.Adamkus, kuris atsiėmė savo dekretą dėl atleidimo ir duoda laiko ramiai išspręsti susidariusią situaciją. Bet įvykiai pradėjo vėl vystytis ne taip kaip tikėtasi- užvirė tikras politinis karas. Prezidentas sukviečia VGT posėdį ir peržiūri VSD vadovo pateiktą medžiagą ir įvertina kaip labai rimtą. Atrodė, kad A.Pocius ir jo „valstybininkų“ grupuotė visiškai perėmė situacijos kontrolę, bet konservatoriai ir jų remėjai negalėjo su tuo susitaikyti, nes šis „valstybininkų“ smūgis per daug triuškinantis ir įspūdingas. Reikėjo ne tik apsiginti, bet ir pereiti į puolimą, kad atstatytų pusiausvyrą. Tas jiems iš dalies pavyko. A.Matulevičius Kuodytės vadovaujamos komisijos buvo išteisintas, o „valstybininkų“ grupuotės korupciniai ryšiai išviešinti. Dar daugiau, Seimo komisija pripažino NSGK komitetą pažeidusį įstatymą išviešindama valstybės paslaptį. Tai, žinoma, A.Pociaus priešams nieko nepakenks, bet gali išprovokuoti VSD imtis įstatyme numatytų sankcijų. Tai leistų dar labiau sugadinti ne tik Seimo, bet kas svarbiausia VSD reputaciją ir suabejoti šios institucijos skaidrumu tiriant korupcinius ryšius susijusius su Rusijos specialiosiomis tarnybomis.
Taigi, Lietuvos valdžios laivelis stipriai įsiubuotas. Šis politinių- finansinių grupuočių karas aiškiai parodė, kaip stipriai įsišaknijusi korupcija valdžioje, jog ji tapo sistema. A.Kubiliaus žodžiais tariant „Sistema" vis labiau veikia kaip “cosa nostra” – vieni kitus dengia. Ir tai tampa jos pagrindiniu rūpesčiu – kaip išgyventi. Kaip rodo kitų šalių patirtis, tokios "sistemos" save galų gale ir paskandina.
Šis politinis karas parodė, jog Lietuvoje veikia valdžios mafija, kurią mūsų politikai visada neigė. Tai panašu į kriminalinį pasaulį, kai policija ramina gyventojus, jog jų mieste nėra mafijos nors visi žino, kad ji yra. Tik kai viskas išeina į viešumą (nusikaltelių prisipažinimai, nenuginčijami įrodymai ar pan.) tada policija pripažina, kad mafija egzistuoja. Šiuo metu matome kaip socialdemokratų frakcijos seniūnė neigia A.Kubiliaus žodžius ir jai atrodo, kad valdžios mafijos nėra. Jeigu šis karas toliau tęsis, tai sužinosime dar daugiau „valstybės paslapčių“, o gal netgi žudynių. Tai gali visiškai sugriauti pasitikėjimą valdžia. Žmones stebėdami grupuočių karą gali sukilti ir su šakėmis nuvaryti dabartinę valdžią nuo lovio. Kad tas neatsitiktų, reikia mūsų vadovams pasiūlyti "A.Pociaus išėjimo planą". Sutikime VSD vadovas neeilinis pareigūnas ir yra nusipelnęs, pvz.: ambasodoriauti kokioje gražioje šalyje, gero posto( galbūt su galimybe kyšininkauti dėl emocinio veiksnio, jei to reikia) ar kitų materialinių vertybių. VSD vadovas supratęs, kad jis nereikalingas ir nebus sudorotas -pats pasitrauks. Žinoma, čia mano kuklūs pamąstymai, kurie paremti egzistuojančios sistemos realybe.
Todėl prezidentas turi reaguoti ramiai, delikačiai sureguliuoti ir nuslopinti vykstančius pavojingus valstybei mūšius. Nes jau niekas kitas nebegali suvaldyti situacijos.
prieš pradedant kažką keverzoti reikėtų išmokti rašyti lietuviškai, o jei į temą - visų stojančių šalių derybininkai turėjo tuos pačius įgaliojimus, tik kažkodėl mūsų kaimynės daugeliu klausimų išsiskovojo geresnes pozicijas, taigi, petriukas tik simboliškai atliko savo vaidmenį
Tai bent isminti pademonstravo "komentatoriai"! Saunuoliai!!! Tai pagal jus iseina, kad vyriausias derybinikas buvo gaves neribotus igaliojimus ir veike savo nuoziura? Tai kur tas jusu protelis patalpintas, kurioje kuno dalyje? Isminciai nupeze. Homo sapiens? O gal glusu glusai? Na, nors kiek galvoti reikia, zinoma, jei yra kuo galvoti.
tradiciškai korumpuotiems seimūnams suėdus Prezidentą Paksą. Naivu tikėtis gerų permainų nepakeitus visų Seimo rėksnių.
Ar tik ne pats Auštrevičius užsimanė pabūti Seimo pirmininku?
Balamutas tu, Petriuk, kaip ir tas isdavikas tapes pirmininku. Nu ir ka gi tu issiderejai is tos ES? Argi nebuvai uzemes to vyr. derybininko vietos vien tam, kad kas kitas negaletu rimtai deretis?
Nusipelnėme gyventi geriau