Denveryje antrąsias Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynes sužaidė Denverio „Nuggets“ ir Los Andželo „Lakers“ komanda. Rezultatu 108:103 (27:27, 21:26, 28:26, 32:24) „Nuggets“ nugalėjo arenos svečius ir įsirašė antrąją serijos pergalę.

Šiuo metu serijos rezultatas 2:0, o pirmąjį tašką sau „Lakers“ bandys iškovoti sekmadienį Los Andžele.

Fantastiškai Denverio gretose žaidęs Jamalas Murray per 42 minutes aikštelėje pelnė 37 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. J. Murray vien ketvirtajame kėlinyje pelnė net 23 taškus, kas yra daugiau nei bet kuris „Lakers“ komandos krepšininkas, o toks „Nuggets“ įžaidėjo pasirodymas ir garantavo dar vieną Denverio ekipos pergalę.

Dar 23 taškus į komandos sąskaitą įrašė ir Nikola Jokičius, kuris rungtynėse surinko ir trigubą dublį – serbas atkovojo 17 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Apylygiai mače žaidusios komandos nugalėtoją išsiaiškino tik ketvirtajame kėlinyje. Nors „Lakers“ į ilgąją pertrauką išėjo su penkių taškų pranašumu (48:53), tačiau atsikvėpę Denverio krepšininkai pradėjo vytis.

Trečiąjį kėlinį arenos šeimininkai laimėjo tik dviem taškais (28:26), tačiau švieslentė vis dar rodė Los Andželo ekipos pranašumą (76:79) ir savo meistriškumą „Nuggets“ įrodė paskutiniame ketvirtyje.

Michaelo Porier tritaškis ir dar du J. Murray taškai išlygino rezultatą kėlinio pradžioje, o vėliau dar du J. Murray tritaškiai išvedė arenos šeimininkus į priekį (83:87).

Nors paskutinę minutę situaciją dar bandė ištaisyti Austinas Reavesas taikliu metimu iš toli (99:101), tačiau kiti „Lakers“ bandymai pelnyti taškus buvo netikslūs, o J. Murray baudos tik įtvirtino arenos šeimininkų rezultatą.

„Lakers“ komandą į pergalę bandė išvesti LeBrono Jameso ir Austino Reaveso duetas. Abu krepšininkai surinko po 22 taškus, L. Jamesas taip pat atkovojo 9 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“: Jamalas Murray 37 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Nikola Jokičius 23 (17 atk. kam., 12 rez. perd.), Michaelas Porteris jaunesnysis 16 (7 atk. kam.), Bruce’as Brownas 12 (5 atk. kam.), Aaronas Gordonas 10 (4 atk. kam.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 22 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Austinas Reavesas 22 (5 rez. perd.), Rui Hachimura 21, Anthony Davisas 18 (14 atk. kam., 4 rez. perd.), D’Angelo Russellas 10 (5 rez. perd.)