Itin prastai ketvirtą kėlinį sužaidusi Milano „Olimpia“ (4-1) buvo per žingsnį nuo nesėkmės Eurolygoje, bet išsigelbėjo metimu paskutinėmis akimirkomis.

Dviejų lietuvių atstovaujamas klubas namie 81:80 (24:17, 19:18, 25:19, 13:26) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ (3-2).

„Olimpia“ atsiliko 78:80, bet tada po minutės pertraukėlės tritaškį pataikė Mike’as Jamesas, iki tol savo netiksliais metimais skandinęs ekipą. Amerikietis turkams paliko tik sekundę.

Šie paprašė minutės pertraukėlės, bet po jos A. Gudaitis perėmė kamuolį iš varžovų ir įtvirtino laimėjimą.

Gudaits per 24 minutes pasižymėjo pelnydamas 13 taškų (4/6 dvit., 5/5 baud.), atkovodamas 11, perimdamas tris kamuolius, išprovokuodamas šešias pražangas ir blokuodamas vieną metimą. Centras buvo naudingiausias rungtynių ir ekipos žaidėjas - 28 balai.

Naudingas buvo ir Mindaugas Kuzminskas, kuris pelnė 7 taškus (1/3 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, perėmė tris ir surinko 11 naudingumo balų.

Mačo herojumi tapęs M. Jamesas pelnė 15 taškų (2/10 dvit., 2/10 trit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, suklydo keturis kartus ir surinko 7 naudingumo balus. „Iš žaidimo“ įžaidėjas pataikė vos 4 metimus iš 20.

14 taškų pridėjo Vladimiras Micovas.

„Anadolu Efes“ Adrienas Moermannas pelnė 23, buvęs žalgirietis Vasilje Micičius 15 taškų (3/8 dvit., 3/4 trit., 0/2 baud.). Serbas taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.