Luka Dončičius per dvejas paskutines šių metų rungtynes pelnė 59 taškus, o Dalaso „Mavericks” į 2019-uosius žengs pakiliomis nuotaikomis – lemiamą spurtą surengę Teksaso valstijos krepšininkai nukovė Oklahomos „Thunder”.

Dvikovą šeimininkai laimėjo 105:103 (27:28, 30:31, 27:14, 21:30). Rezultatas likus dvejoms minutėms buvo 95:101, tačiau L. Dončičiaus kompanija surengė spurtą 10:2 ir savus žiūrovus pradžiugino 17-aja pergale šiame sezone.

Slovėnas per 34 minutes pelnė 25 taškus, sugriebė 3 atšokusius kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Vos prieš parą laiko jis varžovams suvertė 34 taškus ir sužaidė rezultatyviausią karjeros mačą.

Svečių gretose geriausiai sekėsi Paului George'ui, jis surinko 36 taškus.