Paryžiaus „Saint – Germain“ Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse namuose 2:1 palaužė „Lyon“ futbolininkus. Šeimininkų ekipos vyriausiasis treneris Mauricio Pochettino apgynė savo sprendimą 75-ąją minutę pakeisti Lionelį Messi, kuris palikdamas aikštę neslėpė nusivylimo.

Šią vasarą ekipą papildęs argentinietis eidamas atsarginių suolelio link nepaspaudė rankos tautiečiui, skėsčiojo rankomis ir veido išraiška labai aiškiai parodė, kad nesupranta tokio trenerio sprendimo.

„Visi žino, jog mes komandoje turime puikius žaidėjus. Turime labai turtingą 35 žaidėjų sudėtį. Tuomet mes turime pasirinkti, su kuriais vienuolika žaidėjų pradedame rungtynes ir tada turime priimti sprendimus rungtynių metu.

Kartais priimti sprendimai pasiteisina, o kartais ne. Visgi dėl šios priežasties stovime prieš atsarginį žaidėjų suolelį ir galvojame apie tai, ką daryti. Sprendimus reikia priimti, nepaisant to, ar komandai sekasi gerai ar ne. Nesvarbu, ar tai patinka.

Po sudėtingų rungtynių Čempionų lygoje su „Club Brugge“ mums buvo svarbu vėl laimėti. „Lyon“ yra puiki komanda, turinti nuostabius žaidėjus. Varžovai žaidė gerai pirmajame kėlinyje. Po to, kai praleidome įvartį, turėjome parodyti charakterį. Turime atrasti balansą, jog sustiprintume komandą. Mes ir toliau dirbsime ties tuo“, – kalbėjo strategas.