Šeštadienio pavakarę Visagine finišavo 14-tasis automobilių žiemos ralis "Sampo Winter Rally 2007".

Pagrindinius prizu - Visagino miesto savivaldybės mero Vytauto Račkausko taurę - džiaugėsi Roko Lipeikio ir Renato Vaitkevičiaus ekipažas. Jis su Mitsubishi Lancer EVO VIII automobiliu visus vienuolika greičio ruožų, kurių bendras ilgis 95,3 km, įveikė per 46 minutes 51,9 sek., važiuodamas vidutiniu 121,37 km/h greičiu.

Vos 2,9 sekundes nugalėtojams pralaimėjo ir antrą vietą užėmė Vytautas Švedas su Žilvinu Sakalausku, važiavę tokiu pat, tik naujesnės, IX modifikacijos automobiliu.

Trečiąją prizinę vietą iškovojo svečių iš Latvijos - Janio Vorobjovo ir Gunčio Ervaldžio ekipažas su Mitsubishi Lancer EVO VIII, nuo nugalėtojų atsilikęs 3,5 sekundės.

Ketvirtą vietą bendrojoje įskaitoje užėmė svečiai iš Estijos - Raineris Ausas ir Kristo Kraagas, penkti liko Deividas Jocius su Kastyčiu Torrau, o šeštoje vietoje - dar vienas svečių iš Estijos Egono Kauro ir Simo Koskineno ekipažas.

Kova Visagino ralyje kaip niekad buvo atkakli, o penktoje vietoje likę lenktynininkai nugalėtojams pralaimėjo mažiau, nei 10 sekundžių.