Sekmadienį Riešėje (Vilniaus r.), „Vilniaus žirgyne“, surengtame Lietuvos žiemos konkūrų čempionato antrajame etape dalyvavo net 156 duetai.

Suaugusiųjų žirgų grupėje (kliūčių aukštis - 130 cm; 44 duetai) triumfavo Stasys Jasas. Jis su Luitu buvo pirmas, o su Grantu - antras. Trečiąją vietą užėmė Mantas Petraitis su Bolero.

Šešiamečių žirgų grupėje (8 duetai) pirmą vietą iškovojo Benas Gutkauskas su Inesta, o keturmečių ir penkiamečių žirgų grupėje (19 duetų) nugalėjo Žydrūnas Garbenis su Lacontes.

Jaunučių grupėje (25 duetai) pirmąją vietą užėmė Kristupas Petraitis su Silvanos, o jaunių grupėje (18 duetų) nugalėjo Matas Petraitis su Lordano.

Poni žirgų klasėje nugalėjo Vilius Radzevičius su Avangardu, o mėgėjų kategorijoje I ir II grupėse nugalėjo Erlandas Mikėnas su Altu.

Lietuvos žirginio sporto sąjunga (LŽSS) informavo, kad svarbiausios šiais metais žirgų sporto varžybos Lietuvoje bus šalies žiemos konkūrų čempionato finalas (04.10-11; Vaizgakiemis, Prienų r.), atvirasis Lietuvos asmeninis ir komandų čempionatas (07.02-04; Dargužiai, Klaipėdos r.), atvirasis Lietuvos dailiojo jojimo čempionatas (07.16-18; Kačėnai, Šalčininkų r.) ir Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio konkūrų taurės Vidurio Europos lygos Šiaurės grupės bei Baltijos dailiojo jojimo taurės varžybos (08.20-22, Vilnius, Vingio parkas).

Tikimasi, jog šių metų rugsėjo mėnesį JAV vyksiančiose pasaulio žirgų sporto žaidynėse dalyvaus du Lietuvos atstovai - ištvermės jojimo atstovė Alisija Zabavska, kuri šiuo metu gyvena ir treniruojasi JAV, bei trikovės atstovas Aistis Vitkauskas, kuris šiuo metu gyvena ir treniruojasi Danijoje.